Сьогодні переможцю Євробачення і улюбленцю мільйонів — Олександру Рибаку виповнюється 35 років. Артист у прекрасній формі і здається, що зовсім не змінився з 2009 року. Приємною несподіванкою стало відео Рибака, де він на скрипці грає пісню СТЕФАНІЯ українського гурту Kalush Orchestra:

Однозначно це гарний комплімент на користь України та нашого гурту-учасника на Євробаченні 2022! Комплімент від переможця можливо вже цьогорічним переможцям.

Наразі Олександр Рибак мешкає в США, де навчається на композитора художніх фільмів. Про це музикант мріяв вже давно, а тепер більше року, як переїхав з Норвегії. Олександр Рибак продовжує і співочу кар’єру. Днями артист презентував нову пісню MEMORIES та пообіцяв зовсім скоро випустити кліп.

Трек Олександра Рибака MEMORIES вже доступний на всіх музичних платформах.

— Кожен травень я щасливий немов дитина! Все завдяки тому, що цей місяць наповнений яскравими подіями і з кожним роком вони додаються,травень стає ще кращим! У травні відбулась моя перемога на Євробаченні, у травні народились мої мама і тато, у травні переїзд до Лос-Анджелесу, виходить моя нова пісня і кліп MEMORIES та багато іншого. Також відповім на популярне запитання, що б я хотів у подарунок до Дня народження?! Для мене найкращий подарунок, якщо люди знімають відео на мої пісні, або співають, танцюють під мої пісні і діляться у соцмережах цим. Це найкращі подарунки для мене завжди! — розповів Олександр Рибак.

Інформація та фото надані «Master Management 360»

Рубрики: Зірки Музика

Залиште ваш коментар