Зірка українського шоубізнесу, співачка Оля Полякова в ексклюзивному інтерв’ю з ведучими програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем розповіла, що допомогло їй відновити психологічний стан під час війни й який величезний внесок вже встигла зробили на користь України. 

Оля Полякова виїхала з України 3-го березня і з того часу не мала змоги бачитись з чоловіком. Зірка зізнається – спочатку було неймовірно важко, але вона знайшла сили побороти пригнічений стан.

Оля Полякова з чоловіком Вадимом

«Я вже трошки відійшла від того. Буквально місяць тому я була в якійсь чорній прірві. Емоційно мені було неймовірно складно. Здавалось, що мого життя більше немає, немає сталі, більше не буде того, до чого я йшла всі ці 15 років каторжного труда. Всього досягла і все це в мене забрали. Якщо чесно, я думала, що для мене все скінчилось. Але коли поїздила з гімном, побачилася з людьми, дала благодійний концерт – зрозуміла, що можу співати і допомагати. Я ожила і наче почала знову дихати», – поділилась Оля Полякова з ведучими каналу «Україна».

Співачка щойно завершила благодійний тур разом із ФК «Шахтар», з яким вони об’їздили Європу у рамках Shakhtar Global Tour for Peace. Артистка виконувала гімн України перед матчами, і завдяки спільним зусиллям з футбольним клубом їм вже вдалося зібрати чималу суму для постраждалих у війні та захисників України.

«Я співала гімн перед матчами ФК «Шахтар» Ріната Ахметова. Вони провели серію благодійних ігор з європейськими футбольними клубами і честю було доєднатися до них. На даний момент вдалося зібрати майже 11 млн. гривень, які пішли на допомогу Україні. А ще під час кожної гри ми проводили особливі акції, щоб привернути увагу до злочинів росіі. Ми не повинні дозволити світові звикнути до цієї страшної війни», – коментує Оля Полякова в ефірі «Ранку з Україною».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Більше відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=y2rwe_EnPME

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар