Відома співачка Камалія у відвертому інтерв’ю з Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем програми «Ранок з Україною» каналу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», розповіла, як сьогодні допомагає воїнам і постраждалим в Україні, та вперше озвучила, як підтримує уряд Пакистану, рідної країни її чоловіка, Україну у війні з росією. 

Зірка українського шоубізнесу, співачка Камалія наразі перебуває у Британії, де активно гастролює та займається волонтерською діяльністю на користь своєї країни.

«За цей час нам вдалося зібрати чимало коштів. Ми відправили 22 тонни медикаментів і необхідних матеріалів, 2 тони продуктів та близько 20 тисяч боксів для гарячого харчування. Крім того, ми більше мільйона євро витратили на будування спеціального житла для біженців з України у Німеччині. Там зможуть розміститись 770 сімей», – поділилась Камалія в ефірі «Ранку з Україною».

Та незважаючи на величезну допомогу артистки, її нерідко запитують про позицію Пакистану, уряд якого досі дотримувався тиші:

«Захур дав мені зелене світло, і я можу казати, як є. Пакистан передав Україні 2 літака-винищувача і продовжують допомагати, але не розголошують інформацію про це», – відверто розповіла артистка в інтерв’ю з ведучими каналу «Україна».

Відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=0hK93CEA1tg&t=10s

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар