До студії «Сніданку з 1+1» завітала учасниця «Голосу країни-9», співачка ROXOLANA. Після повномасштабного вторгнення, виконавиця залишилась в Україні, виступає перед військовими, піднімаючи їх бойовий дух, допомагає дітям-переселенцям та створює новий патріотичний музичний контент, який спрямований на піднесення культурної ідентифікації кожного українця. На питання, як співачці вдається триматися та у такий непростий час творити, відповіла, що після зустрічі з нашими захисниками вона зрозуміла, що має триматися, адже вони впевнені в перемозі і роблять для цього все.

«Я після того, як поїздила до хлопців та дівчат, подивилась на те, як вони тримаються – у них настільки багато впевненості в собі, в перемозі. У них немає страху чи печалі, але я, буду відверта, очікувала побачити зовсім іншу картину. Я послухала їх і зрозуміла, що у нас немає шансу інакше себе вести, ми маємо триматися, як наші хлопці та дівчата. Ми маємо максимально себе згуртувати та прикладати максимум зусиль», — поділилась ROXOLANA.

За лічені дні до повномасштабного вторгнення співачка брала участь у нацвідборі до Євробачення-2022. Не дивлячись на поразку, вона продовжує стежити за конкурсом і активно вболіває за наших представників – KALUSH ORCHESTRA. Говорить, що дуже сподівається на перемогу хлопців, адже, в першу чергу, вони мають сильний музичний контент.

«Я дуже вірю в наших хлопців, я дуже вірю в їхню пісню. Багато йде дискусій, наче буде перемога за «красиві очі». У них класний козир – це дуже якісний контент. Це не те, що якась пісня взагалі незрозуміла, не хітова. Зараз Stefania – номер один в Україні і не тільки. Тому я вірю у перемогу», — зазначила гостя «Сніданку з 1+1».

У студії ROXOLANA представила свою нову композицію «Тримайся», меседж якої —  підтримати українців під час війни росії проти України. У пісні авторка нагадує про найвідоміші меми і закликає усіх підтримувати одне одного, а також допомагати Збройним Силам України.

За офіційними даними ООН, майже 5 мільйонів людей в Україні втратили роботу через війну. Як не впасти в депресію через втрату заробітку та як налаштувати себе почати щось нове – про це в ефірі «Сніданку з 1+1» розповіла психологиня Анна Кушнерук. За її словами, багато людей через це втратили відчуття безпеки з точку опори майбутньому. Ще й на додачу, люди починають відчувати себе непотрібними.

«У такому випадку треба реагувати, а не планувати. Треба не цуратися будь-якої роботи, братися навіть за не кваліфіковану. Будь-який фінансовий приплив краще, ніж витрата. Зараз власноруч потрібно навчити себе дисципліні заробляти гроші, навіть якщо це важко. Не потрібно боятися того, що я журналіст, психотерапевт або юрист і буду займатися фізичною роботою. Треба працювати для того, аби збагачувати суспільство своїм внеском і збагачувати себе та свою родину», — прокоментувала спеціаліста.

Щодо того, кому легше адаптуватись у стресовій ситуації, при зміні роботи, місця проживання та іншого, Кушнерук наголосила, що її професійний досвід показав, що жіноча стать більш адаптивна. Але при теперішніх обставинах психологиня просить не мірятись цією здатністю, а допомагати одне одного у подоланні кризи.

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України.  Не пропустіть щодня проєкт з  07:00 до 10:00, а у вихідні – з 8:00 до 10:00 на телеканалах ТЕТ і 2+2, а також на YouTube.

Фото: https://www.instagram.com/roxolanas/

Рубрики: Музика ТБ

Залиште ваш коментар