«Чутки» – пісня про відносини між хлопцем і дівчиною, які живіть в українському селі. Хлопець співає про те, що усі навколо «поза хатами» обговороюють їхні відносини і, так би мовити, сватають їх. Оскільки  в селі всі добре знають один одного – то чутки розходяться дуже швидко, навіть якщо вони не правдиві. Як співається в пісні «Пішла брехня по селу».

Шугар прокоментував чому вони з продюсером Carroty зробили ремікс саме на цей трек:

— Останнім часом, ми, українці, почали дуже гостро відчувати свою національну айдентику у зв’язку з війною. Усе українське дуже сильно відгукується в кожному з нас і ми прагнемо до створення свого, для вираження рис своєї нації, мови та культури. Я помітив , що останнім часом моя пісня «Чутки» стала самою прослуховуванную серед моїх пісень. Я маю привід думати, що причиною є саме той емоційний стан українців, який я описав вище. Тому у нас з Тарасом (Carroty) з’явилась думка, що пісня повинна отримати нове свіже звучання, щоб її могло почути більше людей та відволіктись від новин та поринути такий сучасний етно-вайб .

Шугар та Carroty вже мають одну спільну роботу, яку вони релізили літом 2021 року разом з репером Хасом під назвою «Лайм».

У себе в сторіз у інстаграмі Шугар розповідає, що особисто робив відео для пісні, яке ми можемо бачити у нього на Ютубі: «Усе своїми силами, а кошти які я б мав витратити на аніматора для цього відео, я відправив на допомогу нашим військовим».

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар