Овен

Тиждень пройде вдало і принесе багато гарного. Настає час, коли ви користуватиметеся особливою популярністю. Люди потягнуться до вас і шукатимуть вашого суспільства. Ідеальний час для нових стосунків.

Телець

Тиждень буде насиченим та цікавим. Успіхи будуть чергуватись з невдачами, але ви не втратите бадьорості духу. Це дозволить здобути підтримку людей, про співпрацю з якими ви тільки мріяли.

Близнюки

Сприятливий період для особистісного зростання та саморозвитку, а також експериментів з іміджем та придбання нових речей. Зміни, що відбуваються, не залишаться непоміченими — ви будете подобатися оточуючим все більше.

Рак

Найближчі дні підходять для спілкування з діловими партнерами, обговорення перспектив співпраці, започаткування масштабних проектів. Але і на особисте життя залишиться час. Вас чекають приємні зустрічі та знайомства.

Лев

Тиждень сприятливий для громадської діяльності, участі у благодійних акціях. З вирішенням повсякденних завдань ви впораєтесь швидше ніж зазвичай, знаходячи легкі шляхи для досягнення поставлених цілей.

Діва

Наступний тиждень обіцяє успіх у особистих стосунках. На самотніх Дів чекають романтичні пригоди, не виключена можливість службового роману. А ті, хто вже має другу половинку, легко знаходитимуть з нею спільну мову.

Терези

Найближчі дні — відмінний час для досягнення важливих цілей та реалізації амбітних задумів. Сприятливий період для просування кар’єрними сходами. Можливі незначні конфлікти з рідними та друзями.

Скорпіон

Початок тижня може бути затьмарений неприємними повідомленнями або несподіваними труднощами. Якщо вам вдасться не сумувати і зберігати спокій, то ви знайдете вихід із ситуації з максимальною вигодою.

Стрілець

Зосередьте свою увагу на домашніх справах, наведіть лад у особистому житті. Робоча ініціатива заохочуватиметься, проте будьте готові, що за можливі помилки та відповідальність доведеться нести особисто вам.

Козеріг

У середині тижня існує можливість невдалих покупок і пов’язаних з цим фінансових витрат. Відкладіть серйозні справи до найкращих часів. Вирушайте в подорож, можливо, закордонну — вона складеться вдало.

Водолій

Тиждень вимагатиме від вас особливої уваги до контактів. Існує ймовірність зблизитися з людьми, які не заслуговують на вашу увагу. Не починайте у цей період ані навчання, ані бізнесу. Пливіть за течією.

Риби

Відмінний час для відвідування громадських заходів, на яких можливі корисні знайомства та отримання важливої ​​інформації. Зверніть увагу на зовнішній вигляд — ви повинні справляти сприятливе враження.

 

Рубрики: Гороскоп

Залиште ваш коментар