Місячний календар стрижок допоможе визначитися, на який день планувати стрижку, фарбування та інші процедури.

 16 травня. Місяць у Скорпіоні. Сьогодні повня — стрижку краще перенести на другий день. Можна фарбувати волосся, робити манікюр та педикюр — але по мінімуму. Зробіть легкий масаж рук та ніг.

17 травня. Місяць у Стрільці. Стрижка зробить вас молодше та яскравіше. Не варто робити манікюр — результат вас розчарує. Прекрасний час для фруктових масок для обличчя.

18 травня. Місяць у Стрільці. Якщо підстрижетесь сьогодні — на вас чекає удача у справах та навчанні. Фарбуватися краще у колір, близький до натурального. Манікюр підвищить ваш авторитет у суспільстві.

19 травня. Місяць у Козерозі. Нова стрижка приверне у ваше життя фінансове благополуччя. Фарбуватися можна у будь-який колір. Підстрижіть нігті — позбудетеся застарілих проблем.

20 травня. Місяць у Козерозі. Ідеальний день для зміни зачіски. Волосся краще не фарбувати — це загрожує стресом. Відповідний час для відбілюючих масок на тканинній основі.

21 травня. Місяць у Водолії. Не найкращий день для догляду за волоссям. Після сьогоднішньої стрижки може заболіти голова та погіршитися загальне самопочуття. Фарбування також перенесіть.

22 травня. Місяць у Водолії. Після сьогоднішньої стрижки волосся буде рости повільно. Для фарбування краще використовувати природні барвники. Новий дизайн нігтів підніме настрій.

Залиште ваш коментар