До Міжнародного дня сімʼї зірки ситкомів «Одного разу під Полтавою» та «Прибулець» на телеканалі ТЕТ Юрій Ткач, Анна Саліванчук, Ірина Сопонару, Олександр Теренчук і Леся Самаєва розповіли про свої особливі родинні традиції та чи можуть їх втілювати зараз, під час війни.

Юрій Ткач, комік, актор «Одного разу під Полтавою», суддя в гумористично-розважальному шоу «Розсміши коміка» на ТЕТ:

«Одна з головних традицій нашої родини — поїздки в рідне місто Дніпро. Там живуть мої та Вікіни батьки, брат, дядько, собаки, коти. Там ми збиралися на головні свята, Новий рік, Різдво та Великдень, та й коли був час зустрітися просто так — великою родиною за великим столом з піснями під гітару, гумором і гарним настроєм.

Як і багатьох людей, війна тимчасово розлучила мене з Вікою і Лізою. Майже місяць війни ми були разом, але коли почалися сильні обстріли Києва, і донька почала відрізняти де “приліт”, а де ПВО, мені довелося вивезти дружину та Лізу до Чернівців, звідки вони дісталися до Болгарії. Тому вже деякий час ми спілкуємося тільки в інтернеті.

А ось коли вся родина збереться знову, коли закінчиться війна, ми святкуватимемо ще одне велике свято: поїдемо в улюблене Дніпро і відзначимо нашу Велику Перемогу. Знов зберемося за столом, гратимемо на гітарі, співатимемо, будемо обійматися, сміятися і плакати».

Анна Саліванчук, актриса, зірка ситкому «Одного разу під Полтавою» на телеканалі ТЕТ:

«На Різдво та Великдень ми обовʼязково збираємося родиною, я готую кутю та пеку паски. Ми разом фарбуємо крашанки.

Через карантин ми довго не зустрічалися. А ось вже коли почалася війна, я приїхала на два місяці до своєї великої родини: батьків, бабці, тітки, сестер, та з ними відсвяткувала Великдень, але без чоловіка. Коли я повернулася додому, ми з коханим відразу відновили наші родинні традиції: кожного ранку обовʼязково снідати разом, а вже потім розбігатися у своїх справах. Обовʼязково за можливості підтримуйте свої сімейні традиції!».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Ірина Сопонару, актриса, виконавиця головної ролі у ситкомі «Одного разу під Полтавою»:

«Під час карантину я не могла їздити до своїх батьків у Чернівці, і мене це сильно засмучувало. Я не знаю, чи можна вважати це традицією, але ми домовилися з батьками, що вони до мене приїжджатимуть. Ми завжди плануємо їхній приїзд так, щоб збіглося з якимось моїм виступом (чи то Жіночий Квартал, чи то вистава у Чорному Квадраті, чи то Ліга Сміху): так ми поєднуємо розваги з якісним сімейним часом.

Війна розлучила мене з батьками, але обʼєднала з сестрою. Оскільки сестра живе в Лондоні, я, звісно ж, приїхала до неї. Батьки відмовилися покидати Батьківщину. Для мене це теж тимчасово, я не планую емігрувати і дуже сумую за домівкою. Сподіваюся, що коли ми переможемо, ми всі нарешті зберемося в Києві, і я запрошу рідних на Жіночий Квартал і виставу з моєю участю. Ну, а перше, що ми зробимо — це міцно-міцно обнімемося».

Олександр Теренчук, гуморист, актор, відомий поліціянт ситкому «Одного разу під Полтавою»:

«Раніше в нас була традиція два рази на рік їздити за кордон відпочивати. А також зустрічати Новий рік там, де папа працює.

Зараз ми всі в Україні,  дружина і син відмовилися виїжджати. Під час війни народилася нова традиція: син іноді тепер спить разом з нами, бо коли бомбили аеропорт у Вінниці, то спав з нами,  щоб не боятись».

Леся Самаєва, актриса, зірка ситкому «Прибулець»:

«У нас є традиція обов’язково готувати одне одному сюрпризи на День народження (надуваємо кульки, купуємо “мішок подарунків” — маленьких потрібних дрібничок і вигадуємо щось несподіване та миле). А ще намагаємося завжди святкувати разом Різдво та Пасху.

Цього року через війну не змогли зібратися на Великдень своєю великою родиною. Хоча під час цієї війни ми тримаємося купою. Підтримуємо одне одного. Коли на три тижні виїжджали родиною зі свого будинку, бо була реальна загроза потрапити в оточення та окупацію, забрали маму, її 21-річного кота Фіделя, своїх двох кицьок та собаку ТОММІ».

Телеканал ТЕТ вітає всіх зі святом родини, адже сімʼя — це те, що мотивує людей рухатися вперед і досягати неможливого. Важливо берегти родинні традиції та створювати нові: дивитися ТЕТ усією родиною — традиція, яка обʼєднує всю сімʼю!

Світло завжди перемагає морок!

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар