Легенда українського шоубізнесу, відома співачка Ірина Білик під час відвертого інтерв’ю з журналісткою програми «Зірковий шлях» каналу «Україна», яка виходить в ефірі «Індиго TV» відверто розповіла, яким уявляє день перемоги України в цій війні та зізналась, чому поки не збирається повертатись у свій будинок. 

Ірина Білик зізнається, перший день війни став для неї справжнім жахом. Тоді вона не мала сил ні на що, просто схопила валізи, заготовані для гастролей, і разом із сином і подругою поїхала до знайомих у бік Західної України. Перший місяць виявився настільки важким, що у зірки пропав голос і вона не знала, що буде далі. Життя і втіху артистка знаходила в маленькому сині Табрізі, тож саме зважаючи на нього, Ірина будує плани на майбутнє.

«Поки йдуть бомбардування, я не хочу їхати додому. Мені таким жахом здався перший день, і я боюся знову тікати! Дочекаюсь закінчення війни, адже у мене маленька дитина і я хочу, щоб він жив», – поділилась Ірина Білик в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях».

Тому сьогодні артистка сподівається на скорішу перемогу України і вже має план, як проведе перші дні у своїй вільній країні.

«Насамперед я одразу ж повернуся додому, у відбудований будинок, там ще багато чого треба зробити, щоб можна було жити. А потім я зателефоную всім своїм подружкам, які перебувають зараз у Києві, в Одесі чи за кордоном. Хочу, щоб вони всі приїхали до мене в гості, – розповіла артистка. – А ще я мрію, щоб всі наші артисти, незважаючи на статус і звання, об’єднались і вийшли на площу вітати українців! Щоб всі співали пісні і просто раділи одне одному!»

Більше відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=uef5exfxnE0

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар