Популярна українська співачка Ірина Федишин з’явилась в ефірі програми «Ранок з Україною», яка зараз виходить на каналі «Індиго TV». Під час відвертої розмови з ведучими каналу «Україна» Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем співачка пояснила, якими критеріями вони з суддями керувались, віддаючи бали Польщі та розповіла про травлю після конкурсу.  

Зірка українського шоу-бізнесу, співачка Ірина Федишин зізнається – результати голосування суддів «Євробачення 2022» від України вразили її не на жарт. І те, що 5 музичних експертів, поставили Польщі 0 балів – є повним непорозумінням.

«Журі від України – українці! Ми – не запроданці! Ніхто нікому нічого не платив. Мені про мою проукраїнську позицію немає чого і говорити! Я 15 років у шоубізнесі, в цей нелегкий час залишилась у своїй країні і допомагаю, займаюсь волонтерською діяльністю, – коментує Ірина Федишин у програмі «Ранок з Україною». – Кожен із нас знає про допомогу Польщі і всі безмежно вдячні, але на початку конкурсу представники оргкомітету нам сказали, що голосувати треба професійно, відкидаючи всі політичні нюанси».

Артистка запевняє – всі негативні коментарі та звинувачення членів журі доводять те, що цьогорічний конкурс був повністю політизований, адже які б бали вони не поставили тій чи іншій країні, люди почали б зрівнювати їх з долею підтримки України. А професійне журі намагалось тримати дистанцію і голосувати виключно за творчість.

«На те й існує 2 типи голосування – суддівське і глядацьке. Глядачі розставили все по поличкам, віддавши Польщі максимум голосів, але люди голосують інакше. Я була змушена опублікувати свою шкалу голосування, але не мала на то права. У моєму рейтингу Польща мала 10 місце серед 24 учасників – це не є 0 балів! І я не розумію, звідки взявся фінальний бал! Хочу, щоб оргкомітет «Євробачення» після цього скандалу роз’яснив українцям, як саме цей рейтинг переводився в бали», – поділилась Ірина Федишин.

Крім того, зірка зазначила, що не очікувала такого хейту, коли сідала за суддівське крісло, а знаючи про такий фінал, запевнила б усіх, що не треба відправляти українців оцінювати інших.

«Ми зараз виглядаємо, як якісь 5 запроданців, рашистів… це смішно! Ситуація набирає таких обертів, що не вистачає сил! Уявіть, ЗМІ вже пишуть, що я начебто 10 років сиділа на «Х-Факторі» і мала зв’язки з Оксаною Марченко… а я взагалі її в житті не бачила і не спілкувалася! Не сиділа я в тому шоу! Це просто травля української виконавиці!» – емоційно висказалась артистка в програмі каналу «Україна».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Залиште ваш коментар