За ініціативи Президента України Володимира Зеленського стартувала робота фандрейзингової платформи UNITED24, яка направлена на відновлення та розвиток України. І першим її  амбасадором став Андрій Шевченко, який разом з громадською діячкою та координаторкою платформи Ярославою Гресь ексклюзивно завітав до студії «Сніданку з 1+1».

Кандидатуру легендарного тренера та футболіста запропонував сам Зеленський, а Шевченко – без роздумів погодився. Вчора футболіст особисто зустрівся із президентом. Ця інформація одразу розлетілась інтернетом, усіх цікавило, про що саме вони говорили. За словами Шевченка, зустріч була дуже теплою, а він, своєю чергою, подякував президентові за його роботу.

«Для мене це велика честь та гордість, що я став першим амбасадором, можна сказати послом UNITED24 і побачити президента з початку війни – це була дуже сильна емоція. Все, що зробив Зеленський для країни, як він вистояв та зумів нас об’єднати, це дуже важливо, це був сильний момент зустрічі», — наголосив футболіст.

Як повідомила Ярослава Гресь, платформа UNITED24 була створена як головне вікно для збору благодійних пожертв на підтримку України. Пожертви надходять не тільки від великих корпорацій, але і від людей з усього світу. За перший тиждень роботи платформа отримала пожертви з 72 країн світу. Наразі доступні різні напрямки допомоги: оборона та розмінування (Україна наразі є однією з найбільш замінованих країн світу), медична допомога та відбудова критичної інфраструктури. Кошти одразу направляються у Національний банк України.

У майбутньому в форматі UNITED24 заплановані різні колаборації, аукціони, лоти яких будуть мати світову цінність.

Андрій Шевченко вперше відвідав Україну з моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну. Говорить, що йому дуже захотілось прогулятись Києвом пішки. Особливим футболіст назвав момент ще на вокзалі, коли він на пероні побачив потяг до Харкова.

«Ми прибули, а з сусіднього перону відходив потяг з Києва на Харків. І я побачив напівзаповнені вагони і зрозумів, що люди починають повертатись. Життя починає повертатись в Україну. У нас є віра у перемогу. Для мене це був важливий момент та показник, що ми обов’язково переможемо. І буде в Україні все добре. На вокзалі мене багато хто впізнав. Я так хотів усіх обійняти, був дуже радий поверненню», — наголосив Шевченко, коментуючи, як фотографувався, роздавав автографи та обіймався з усіма охочими українцями, які впізнали його на вокзалі.

Майже одразу по прибуттю до Києва, футболісту зателефонувала сестра та розпитувала, як там столиця, адже сестрі разом з мамою довелось покинути України та поїхати до Італії через погіршення здоров’я мами футболіста.

Раніше у «Сніданку 1+1» Шевченко розповідав, що його родина подала заявку на прийом українських переселенців у себе вдома у Великобританії. У ефірі футболіст повідомив, що нарешті вдалось подолати усі британські бюрократичні моменти і найближчими днями до будинку Шевченка заїдуть українці. Документи на цю ініціативу готуватися декілька місяців.

Окрім того, вже 23 травня у Мілані Андрій Шевченко повернеться на поле у якості гравця під час матчу Героїв Інтеграції. Щодо гола у ворота суперника він обіцянки не дав, проте пообіцяв зіграти професійно.

У матчі легендарні футболісти з всього світу вийдуть на поле, щоб зібрати кошти для підтримки протидії будь-яким видам дискримінації та для забезпечення потреб українських переселенців, що вимушено покинули свої домівки через війну росії проти України.  Телеглядачі зможуть подивитись матч на телеканалі 2+2 о 21:40 за київським часом 23 травня.

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України.  Не пропустіть щодня проєкт з  07:00 до 10:00, а у вихідні – з 8:00 до 10:00 на телеканалах ТЕТ і 2+2, а також на YouTube.

Фото: https://www.instagram.com/andriyshevchenko/

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар