Команда студії Animagrad (FILM.UA Group) знаходиться на завершальному етапі виробництва анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня”. Попри важкі воєнні умови робота триває, і проєкт буде завершено згідно з довоєнним планом — у 4-му кварталі 2022 року. “Мавка” є хедлайнером студійного каталогу українських фільмів, права на показ вже придбали в багатьох країнах. Та саме зараз реліз мультфільму стане символічною подією для українців, адже він несе світу послання про самобутню давню культуру України, перемогу любові та найбільшу цінність — мир. 

Студії знадобилося кілька днів від початку повномасштабної війни росії проти України, щоб реорганізувати виробничий процес і продовжити роботу. Учасники команди Мавки записали для світу емоційне  відеозвернення, в якому поділилися особистими історіями про те, де та за яких умов їх застала війна і як вони змогли повернулися до створення мультфільму. Також відео супроводжується новими ексклюзивними кадрами з мультфільму, котрі ще не були оприлюднені, бо попри все “ми продовжуємо працювати — це наш внесок у перемогу, адже “ми в серці маєм те, що не вмирає“.

“Основна місія проєкту — популяризувати українську культуру, традиції та цінності  — стала ще більш важливою та значущою під час війни. Для цього команда “Мавка. Лісова пісня” веде активну міжнародну промокампанію, частиною якої є залучення світових знаменитостей, які публічно підтримали Україну, до озвучування персонажів в міжнародній версії анімаційного фільму”, — ділиться продюсерка «Мавки” Ірина Костюк.

22 травня з 9:30 у рамках Animation Day в Каннах (“Annecy Goes To Cannes 2022”) відбудеться пітчинг, на якому продюсери Анна Єлісеєва та Єгор Олесов представлять “Мавку” міжнародній професійній аудиторії. Разом із українським проєктом для участі в Animation Day було відібрано роботи з Бельгії, Великобританії, Ірландії, Канади, Франції і Швейцарії.

Нагадаємо, що мультфільм “Мавка. Лісова пісня” створено за мотивами драми-феєрії письменниці Лесі Українки та народної міфології.

“Мавка — сильний жіночий персонаж із українських легенд. Вона прагне миру в своїй домівці, як і мільйони українців сьогодні. Разом з іншими жіночими образами студії Animagrad із мультфільмів “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила” (2018) і “Роксолана” (у розробці), Мавка уособлює силу духу українського характеру”, — переконаний режисер Олег Маламуж.

“Історія, розказана в “Мавці”, знайде живий відгук в аудиторії по всьому світу. Вона дарує надію й нагадує про те, що добро завжди перемагає зло, а любов сильніша за ненависть”, — додає Анна Єлісєєва, продюсерка мультфільму.

Загалом, від початку роботи над проєктом права на показ анімаційного фільму придбали дистриб’ютори в понад 20 країнах Європи, Близького Сходу та Північної Африки. Сьогодні команда активно веде перемовини щодо продажу прав на інші території, прагнучи охопити ринки США та Китаю, а також укласти угоди з найбільшими стрімінговими платформами, щоб про “Мавку” дізналися в усьому світі.

 

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар