Віталій Козловський, співак, ведучий каналу М1: «Вишиванка — це не просто наш національний одяг. Це — один із символів України. І зараз, в складні часи війни, це наш оберіг. Це те, що об’єднує українців по всьому світу. А ще — це дуже стильно і красиво! Для мене вдягати і носити вишиванку — це почуття гордості за те, що я українець».

KAMALIYA, співачка: «Для мене вишиванка — це символ свободи, перемоги добра над злом та непохитної віри. Маю у гардеробі багато вишиванок з різних куточків України. Кожен «малюнок» несе якийсь особливий індивідуальний зміст. Вишиванку, до речі, з радістю носять не тільки мої донечки, але й чоловік – пакистанець».

Оля Цибульська, співачка, ведуча М1: «В дитинстві хотілось модних джинсових штанів і блуз по останньому сезону. Але я мала великий приклад — свою прабабусю Мотрю. Наймодніша у селі, найкрасивіша серед бабусь на лавці, вбрану у все, що вишила своїми руками. Тепер розумію, що це був кутюр найвищої проби.

Якось так вийшло, що нам потрібен день «чогось», аби згадати, що це «щось» в нас є. Цілуємо коханих 14 лютого, даруємо дівчатам квіти 8 березня. Хочу, щоб мій син знав, що вишиванка — це не тільки раз в рік для фотки в інстаграм. Це унікальний стиль, який йому придумали предки задовго до появи стилістів.

Вишиванка доводить, що історія — це не нудно. В багатьох країнах національних одяг живе в запилених архівах, енциклопедіях і музеях. А в нас вона в тренді завжди. Коли ти сексі киця, серйозний бос чи багатодітна мама. Це так круто!»

Маша Виноградова, ведуча М1: «Зараз вишиванка для мене — це особливий ідентифікатор того, що я Українка. Ми з дочкою наразі закордоном і вона, в деякій мірі, є для мене відчуттям дому.»

Таня Лі, співачка, ведуча М2: «Ви коли-небудь пробували вишивати вишиванку? Це кропітка праця, яка вимагає витримки, уважності, працелюбності і орієнтованості на результат. Це символ українського народу, і зовсім не дарма! Те саме, можна сказати про кожного українця зараз. Адже ми сильні, працелюбні, тактичні та орієнтовані на переможний результат. І все що ми робимо — зроблено з любов‘ю».

Сергій Подвеза, ведучий М1: «Вишиванка — це мій оберіг, бронік, який захищаю мою українську душу ! Вона, своєю чарівною силою та магію предків надихає мене на патріотичну творчість та оберігає от всіх негараздів!  В мене декілька вишиванок, але є одна, особлива, її мені вишила люба тещинька по старовинним подільським ескізам! Цю вишиванку я вдягаю найчастіше».

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар