Солістка популярного українського гурту «KAZKA» Олександра Заріцька в інтерв’ю ведучим програми «Ранок з Україною» каналу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV» відверто розповіла, як орки познущались над її майном, і яка небезпека чатувала її в особистому будинку.  

Зірці українського шоубізнеса Олександрі Заріцькій евакуюватись із Київської області допоміг власний батько. В той час він перебував у Макарові, куди спершу зайшли російські війська, тож чоловік зрозумів – Ірпінь буде наступною ціллю орків. Так, кілька місяців Олександра жила далеко від дому, а як тільки Ірпінь звільнили – поїхала, подивитись, в якому стані її майно.

«З того, що мало цінність для мене, нічого не взяли. Фото, картини, які я малювала – це все залишилось. Вкрали досить дивні речі, як на мене, наприклад, сушарку для рушників з ванної кімнати, забрали величезні електричні батареї. Звичайно, перерили всі речі, перелопатили коробки з-під iPhone, мабуть, думали, що там лежать телефони», – розповіла солістка гурту «KAZKA» Олександра Заріцька в «Ранку з Україною».

І хоча артистка навідалась у будинок, жити там поки не наважується, впевнена – повертатись поки небезпечно, адже Київська область нашпигована мінами.

«Ми залишились там переночувати, а на другий день прийшли сапери. Передивились усе і розповіли нам чимало жахаючих історій. Наприклад, про те, що міни залишають під бачком унітазу, в пральних машинках, у взутті та навіть під матрацами», – поділилась вражаючими прикладами артистка з ведучими каналу «Україна».

Якщо з житлом Заріцької орки обійшлися більш-менш обережно, то автівку, що стояла на вулиці цілою не лишили.

«На одній машині ми виїхали, а іншу залишили під будинком. І чомусь вони вирішили побити її сокирами. Мабуть, через те, що не змогли її угнати – ключів удома не було. Побили добряче і вкрали акумулятор, тож на ремонт доведеться нормально витратитися», – прокоментувала солістка гурту «KAZKA».

Відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ND0xyoR855g

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар