18 травня співачка відсвяткувала свій ювілей, їй виповнилося 45 років.

Справжні друзі  співачки, незважаючи на відстань та непросту ситуацію в країні, об’єднались та вирішили зробити для неї сюрприз:  відомі артисти, кліпмейкери, продюсери, лікарі і навіть солдати з передової, привітали KAMALIYA з її ювілеєм. Її чоловік Мохаммад Захур, мати Інна Петрівна, доньки Арабелла та Мірабелла, Ольга Сумська, Павло Шилько, Олена Вінярська, Павло Зібров, Віктор Павлік та багато інших звернулися у відеопривітанні, де серед побажань символічними стали «45 ювілейних фактів того, за що близькі та друзі кохають KAMALIYA».

Зараз співачка перебуває в Англії з чоловіком та доньками і допомагає багатьом українцям.

— У мене більш семи тисяч сюрпризів та позитивних причин кохати KAMALIYA. Вона справжня патріотка, яка хоче щоб її країна перемогла цю війну. Вона не перебуває вдома, щодня моя дружина дає концерти в різних країнах, збирає кошти на допомогу ЗСУ, відвідує біженців, відправляє гуманітарну допомогу в Україну.  KAMALIYA могла би насолоджуватися життям та спокійно перебувати в Лондоні,  але вона ніколи не поставить своє задоволення перед своїми обов’язками, — коментує Мохаммад Захур.

Співачка впевнена, як тільки завершяться її благодійні концерти за кордоном, вона одразу повернеться у рідну домівку. В планах підготовка до великого туру по Україні.

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар