Мільйони українок з дітьми залишили країну через повномасштабне вторгнення росії на територію нашої держави. Стосунки на відстані можуть переживати кризу. У рубриці щоденного дайджесту СТБ «Все буде добре» — «Допомога психолога» — Андрій Жельветро  розповів, що робити, якщо пара має проблеми.

Під час повномасштабної війни, яку розпочала росія проти України, Софія з дитиною виїхала до Польщі, а чоловік залишився у столиці. Жінка жаліється, що спілкування з коханим зіпсувалося.

Що робити, якщо стосунки на відстані дали тріщину через війну, розповів Андрій Жельветро:

  1. Поважайте емоційний стан партнера, якщо ви у безпеці, а він ― ні. Він зараз переживає події, пов’язані з війною, а ви, дякувати богу, знаходитеся у безпечному місці. Ви пропонуєте стосунки, які були раніше, але він не може їх зараз дати.
  2. Пам’ятайте, що чоловікам також потрібна підтримка. Якщо ви у розлуці й не можете проводити час спільно, згадайте, як ви робили це раніше.
  3. Шукайте нові способи підтримувати романтичні стосунки. Якщо ви полюбляли дивитися фільми разом, за допомогою додатків можна це робити онлайн у приватному просторі. Головне ― домовлятися.
  4. Говоріть прямо про те, чого вам бракує у стосунках саме зараз, і поясніть, якої підтримки прагнете.
  5. У суперечках говоріть лише про актуальну проблему, не згадуйте всі колишні образи та претензії.
  6. Під час кожної розмови хоча б раз говоріть одне одному приємні слова.

Ще більше корисних порад дізнайтеся у рубриці:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLwZhl1zHLbXey2jNfTXClblewI8V_UOyf

Учасником програми може стати будь-який глядач або глядачка з тих, хто відправить своє запитання психологам у спеціальний чатбот у телеграмі @STB_dopomoha_psykholoha_bot.

Дивіться «Допомогу психолога» з понеділка по четвер о 19:45 на СТБ!

 

Залиште ваш коментар