Місячний календар допоможе обрати день для стрижки та інших процедур.

23 травня. Місяць у Рибах. Сьогодні не стрижіть волосся — стрижка зменшує запаси внутрішньої енергії організму, що може призвести до слабкості та втоми. Для фарбування вибирайте світлі та руді тони.

24 травня. Місяць у Рибах. Нейтральний день для стрижки та фарбування. Краще не стригти нігті — це може спричинити клопіт та невдачі у справах. Сприятливий ефект матимуть водні процедури та засмагання.

25 травня. Місяць у Овні. Якщо підстрижетесь сьогодні, це може повністю змінити ваше життя, причому не на краще. Від фарбування теж краще відмовитись. День підходить для манікюру та педикюру.

26 травня. Місяць у Овні. Стрижка допоможе привернути увагу протилежної статі та подарує романтичні почуття. Щодо фарбування, не варто радикально змінювати колір. Підстрижіть нігті — це допоможе позбавитися комплексів.

27 травня. Місяць у Тельці. Після сьогоднішньої стрижки волосся перестане випадати і сіктися. А фарбування краще відкласти. Креативний манікюр допоможе розкрити ваш творчий потенціал. Зробіть відбілюючу маску для обличчя.

28 травня. Місяць у Тельці. Не рекомендується стригтися і фарбувати волосся — є вірогідність його пошкодити та послабити. Гарний день для догляду за шкірою та нігтями. Ефективним буде лікування вугрів.

29 травня. Місяць у Тельці. Не записуйтесь в салон — стрижка вас лише засмутить. Можна фарбувати волосся у яскраві тони — це посилить вашу привабливість. Мімічна гімнастика дозволить зберегти тонус шкіри обличчя.

Залиште ваш коментар