Артист SERAFYN подарував друге життя українській народній пісні «Ой у гаю…». Вперше в його виконанні пісня прозвучала на благодійному концерті в Луцьку. Фрагмент живого виступу в інстаграмі артиста за добу набрав майже півмільйона переглядів, саме тому на прохання підписників Олег записав студійну версію цієї композиції, саунд-продюсером якої став сам співак. Пісня ввійде до дебютного альбому артиста, над яким він зараз працює.

— Відродження української культури спонукає повертатися до витоків її джерел — до народної творчості. Це спадок, який ми отримали від предків. І наша місія не лише берегти його, а й збагачувати та розширювати.

Заспівавши «Солов’я», я хотів передати образ материнського співу, який ще з самого дитинства став для мене найдорожчим.

Захотілося дати нову назву цій пісні, адже голос солов’я завжди зачаровує та символізує щось дуже рідне та важливе. Де б та з ким ми не були — соловейко завжди тьохкає у наших серцях.

Ми залучити українські народні інструменти, щоб пісня зазвучала по-новому. Скрипка, сопілка та бандура — таке поєднання духових та струнних інструментів створило душевну атмосферу, — каже артист.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар