23-29 травня в ефірі телеканалу ТЕТ щовечора показуватимуть легендарні кінострічки: «Король Артур», «З Парижа з любовʼю», «Міфіка: Некромант», «Міфіка: Залізна корона», «Міфіка: Вбивця богів», «Хітмен: Агент 47», «Хеллбой: герой із пекла», «Війна світів», «Термінатор: Фатум», «Форма Води» та «Диявол з трьома золотими волосинами».   

Також з понеділка по п’ятницю на ТЕТ дивіться серіали «Прибулець» (о 13:00), про інопланетну істоту, яка потрапить до звичайної української родини, «Батько рулить» (о 14:00), про тата великої родини, який бере на себе домашні обов’язки, що перетворяться на справжні челенджі, та «Усі жінки — відьми» (о 15:00), про відьом у боротьбі зі злими силами.

Щотижня у будні розслабляйтеся зі «Сміємось — отже не здаємось», підбіркою улюблених виступів гумористів «Ліги сміху», та щодня з «Добрий день, ми з України», дайджестом «народної творчості» у воєнний час.

Та не пропустіть щоранку на ТЕТ «Сніданок з 1+1», у будні о 7:00 та на вихідних о 8:00, і «Мультиранок», о 10:00.

Яскравим завершенням тижня стане перегляд другого благодійного телемарафону Save Ukraine — #StopWar, який проходитиме з Берліна та Києва — у неділю о 21:00 на ТЕТ.

А ще ТЕТ змінюється: телеканал оновив свою графіку. Тепер ефір ще більш патріотичний!

Дивіться найкращі фільми та серіали та заряджайтеся позитивом і бойовим духом на телеканалі ТЕТ.

Світло завжди перемагає морок!

Рубрики: Кіно ТБ

Залиште ваш коментар