Боротьба України за незалежність почалася не наприкінці лютого 2022 і навіть не 8 років тому. Вона тягнеться крізь століття, про що свідчить багатовікова історія, і щораз доводить: українці — сильна нація, яка міцно тримається своєї землі й палко любить Батьківщину. На цю тему було знято десятки промовистих фільмів — частина з них лягла в основу актуального шоурілу від кіностудії FILM.UA

Про прагнення українців зберегти націю та небажання коритися ворогові було знято численну кількість фільмів — особливо в період з 2014 року й до сьогодні, коли питання захисту рідної землі постало як ніколи гостро. Наприкінці лютого 2022 війна прийшла в домівку кожного українця. З’явилися нові сенси, українці вкотре взяли до рук зброю — кожен свою.

“Кіноіндустрія сьогодні — рупор нашої історії, віддзеркалення нашої сили та мужності. Зараз FILM.UA живе за принципом «контент — наша зброя», відобразити цей меседж в зрозумілій аудіовізуальній формі був покликаний наш новий актуальний шоуріл. Цим відео, яке увібрало в собі епізоди фільмів виробництва та дистрибуції FILM.UA Group, ми вкотре транслюємо, говоримо про найважливіше. Про нескореність нашого народу в боротьбі за право вільно жити на своїй землі”, — СЕО FILM.UA Вікторія Ярмощук.

Шоуріл від FILM.UA складається з промовистих фрагментів українських фільмів, кожен із яких так чи інакше висвітлює історичний шлях протистояння українців ворогові, транслює фундаментальні українські цінності, любов до рідної  землі та прагнення українського народу до мирного та щасливого життя. До нього потрапили кадри з фільмів “Рейд” (2015), “Сторожова Застава” (2017), “Захар Беркут” (2019), “Ціна Правди” (2019), “Черкаси” (2020), “Весільний спадок” (2020), “Борщ. Секретний інгредієнт” (2020), “Найкращі вихідні” (2022), “Велика Прогулянка” (2022), а також фільмів, прем’єра яких, дуже сподіваємось, відбудеться цього року — “Довбуш”, “Мирний 21”, “Снайпер. Білий Ворон” та “Мавка. Лісова пісня”.

Український кінематограф продовжує створення актуального кіно, що здатне відтворити події, часом складних та, безумовно, важливих періодів становлення України. Сьогодні, як і кілька сторіч тому, сила — у правді, а за правдою — перемога.

 

 

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар