Популярний музикант і репер POSITIFF дав ексклюзивне інтерв’ю програмі «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 9:01 на каналі «Індиго TV». Під час відвертої розмови з ведучими телеканалу «Україна» Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем артист зізнався, чим займається під час війни і натякнув на нові стосунки. 

Репер POSITIFF сьогодні перебуває на Західній Україні. Артист винайняв недорогу квартиру і продовжує займатись корисними справами – допомагати дітям і писати пісні. В ефірі «Ранку з Україною» POSITIFF продемонстрував шматочок нового треку українською мовою, прем’єра якого відбудеться зовсім скоро.

«Це буде тріо артистів – я, Michelle Andrade, а третє ім’я розкривати поки не буду, нехай залишиться секретом. Пісня вийшла дуже цікава, але не форматна. Мені здається, раніше радіостанції її б не взяли. Але зараз творчість українських артистів дуже важлива у будь-якому стилі та прояві», – коментує POSITIFF у ранковій програмі каналу «Україна».

Крім того, музикант разом із зірковими колегами продовжує працювати над акцією «Діти – дітям». До ініціативи долучилась і танцівниця Юлія Сахневич, якій шанувальники вже встигли приписати роман з POSITIFF.

«Між нами точно… ми дуже добре товаришуємо і вона зараз знаходиться поруч. Навіть акція «Діти – дітям» проходить за її підтримки – вона багато чого вигадала і допомогла, за що я їй дуже вдячний, – ділиться репер в ефірі «Ранку з Україною». – Ми дійсно бачимось, ми поруч… але крім цього я нічого не скажу. Думаю, що це не на часі».

Відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=dHtFGO0Begw

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар