Український провідний барбер/перукар Тарас Кобзар розповів про те, як спека та сонце впилвають на наше волосся а також поділився, як доглядати за волоссям в умовах війни, коли немає змоги помити голову.

Бережіться ультрафіолету

Прямі сонячні промені шкідливі для волосся – вони призводять до сухості, ламкості і вицвітання. Носити головний убір влітку потрібно не тільки для захисту від сонячного удару, але і для здоров’я волосся.

Використовуйте термозахист

Термозахисні незмивні спреї захистять волосся від надлишкового тепла. У жаркий період навіть жирне волосся стає ламким і сухим. Використовуйте додаткові засоби для зволоження і живлення волосся. Це може бути маска тривалої дії або бальзам. Влітку шкіра голови пітніє набагато частіше і волосся швидше забруднюється. У спекотні дні можна користуватися безсульфатними шампунями для частого застосування.

Що робити коли немає змоги помити волосся?

Тарас Кобзар

«Сухий шампунь стане в пригоді, коли немає змоги помити голову, подарує відчуття чистоти, освіжить зачіску. Він випускається у вигляді спрею, порошку або пасти, вбирає надлишки шкірного сала, а також надає волоссю легкості біля коренів», – розповідає експерт.

Зачіски, розраховані на малу довжину волосся — це досить зручно і, що важливо, практично

Стрижка Кроп – відноситься до коротких чоловічих стрижок. Свою практичність та універсальність підтвердила саме на Першій світовій війні, де людям було не до зачісок. Вже після цього стрижка набула популярності. Підходить до всіх стилів одягу. Можна укладати акуратно, так і створювати легкий хаос. Не потребує особливого догляду. Під машинку. Мабуть, самий універсальний і легкий в експлуатації варіант на літо – особливо, якщо воно видалося спекотним. Немає довжини – немає проблем.

Залиште ваш коментар