Після тривалої пандемії та дивовижних змін у акторському складі світ нарешті побачить довгоочікувану прем’єру фільму «Фантастичні звірі: Таємниці Дамблдора»* режисера Девіда Єйтса. Фентезі, зняте на основі сценарію Джоан Ролінг, стало приквелом серії фільмів про Гаррі Поттера і третьою частиною франшизи «Фантастичні звірі».

* У кінотеатрах з 26 травня. Cтрічка вийде у прокат англійською мовою з українськими субтитрами.

Елісон, ваша героїня Квінні Ґольдштейн дуже змінилася з моменту, коли ми познайомилися з нею в першій частині «Фантастичних звірів». Чи можете ви трохи розповісти про ці зміни?

— У другому фільмі Квінні вирішила вийти заміж за магла Якова Ковальські (магли — люди, в жилах яких не тече чаклунська кров, які не мають магічних здібностей. — Ред.), що викликало ланцюгову реакцію нещасливих подій. І врешті-решт вона залишилась самотньою та дуже вразливою. У підсумку це призвело до того, що світла й добра чарівниця Квінні перейшла на сторону могутнього темного чаклуна Гріндельвальда. Це стало шоком для багатьох. Але ж вона була зранена й безрозсудна!
У третій частині моя героїня вже призвичаїлась до нової реальності, у якій опинилася. Це не той світ, у який вона вписується, але їй довелося асимілюватися, звикнути. Гріндельвальд використовує її у своїх лихих задумах. Квінні є для нього цінним кадром, адже вона природжений легілімент — вміє читати думки.

З Міккельсеном, а не з Деппом

Ви можете пояснити, чому вона вирішила піти за Гріндельвальдом?

— Ну, Гріндельвальд сказав їй те, що вона хотіла почути. Він пообіцяв зробити її щасливою та посприяти в тому, щоб вона таки змогла одружитися зі своїм коханим Яковом. Адже чарівниці та простому чоловікові не можна було брати шлюб! Вона зробила б усе, щоб бути з ним. Проте це був жорстокий обман і маніпуляція почуттями нещасної Квінні…

Як вам працювалося з легендарним актором Мадсом Міккельсеном? Що, на вашу думку, нового він привносить у роль Гріндельвальда (у перших двох частинах «Фантастичних звірів» темного чаклуна грав Джонні Депп, але після судової тяганини з екс-дружиною Ембер Герд йому довелося залишити франшизу. — Ред.)?

— Мадс — один із найкращих акторів. Я давно його фанатка! Коли дізналася, що він гратиме цю роль, то спершу дуже злякалася від несподіванки. Адже він — серйозний, навіть, дуже серйозний актор (чого тільки варта його роль психіатра-канібала Ганнібала Лектера в серіалі «Ганнібал». — Ред.)! Проте Мадс виявився напрочуд нормальною, чудовою людиною. Працювати з ним на одному знімальному майданчику — велика честь для мене. Водночас це наче, майстер-клас від крутого актора.

Він додав чудової енергії Гріндельвальду. «Чудової», можливо, не те слово, адже його персонаж — лиходій… Скажу так: «Він жахливий лиходій, але чудово вписується в цю роль як актор». Мадс зробив Гріндельвальда більш грізним і витонченим. Він наповнив сцени потужним почуттям влади й небезпеки. І з ним було справді чудово працювати! До речі, я була вагітна під час зйомок цієї стрічки, і Мадс дізнався про це раніше, ніж я комусь розповіла — мабуть, я розтирала живіт, не розуміючи цього, — але він помітив і все зрозумів. Тому що в нього є діти, і він знає про такі речі.

Час змін

Зміна у Квінні також помітна візуально. Вона постає в новому образі. Розкажіть про співпрацю з дизайнером костюмів Коллін Етвуд, а також про людей, які займаються зачісками та макіяжем.

Під час зйомок ми з командою стилістів детально обговорювали, як має візуально змінитися Квінні, коли вона пройде крізь вогонь. Коли вона зробила це, виникло таке відчуття, наче щось у ній вигоріло, адже їй було боляче перетинати цю лінію. Так, візуально ми зробили її ніби вигорілою. Це навіть видно по її волоссю, яке втратило теплий колір і стало безбарвним і прямим, наче швабра. Її чудові кучері зникли… Що ж до костюмів, то Коллін створила їх у більш стриманому, строгому стилі. Додала темних тонів, якоїсь таємничості.

Це ваша третя стрічка, у якій ви працюєте з режисером Девідом Єйтсом (починаючи з першої частини «Фантастичних звірів»). Як розвивалаося ваше співробітництво?

— Ми з ним давно знайомі. Він дуже добрий, чуйний і терплячий. Девід завжди готовий відповідати на мої запитання, — а їх у мене виникає чимало! Я виросла з ним щодо творчості. Це круто — працювати й навчатися у такого професіонала!

За сюжетом

Професор Албус Дамблдор (Джуд Лоу) розуміє, що могутній темний чарівник Геллерт Гріндельвальд (Мадс Міккельсен) докладає усіх зусиль, щоб захопити контроль над магічним світом. Не маючи змоги зупинити його самотужки, Дамблдор доручає магозоологу Ньюту Скамандеру (Едді Редмейн) очолити безстрашну команду чарівників, чарівниць і одного хороброго маглівського пекаря. Разом вони вирушають у небезпечну подорож, під час якої на них чекають зустрічі зі старими й новими звірами. Також вони зіштовхнуться з послідовниками Гріндельвальда, легіон яких невпинно збільшується.

Також у ролях: Езра Міллер, Ден Фоглер, Кетрін Вотерстон, Елісон Судол та інші.

Рубрики: Інтерв'ю Кіно

Залиште ваш коментар