Місячний календар допоможе обрати день для стрижки та інших процедур.

30 травня. Місяць у Близнюках. Сьогодні молодик — несприятливий день для стрижки. Колір волосся також міняти не варто. Відкладіть манікюр та педикюр. Можлива алергія на нові види косметики.

31 травня. Місяць у Близнюках. День підходить для будь-яких оздоровчих процедур для волосся. Підстрижіть кінчики, якщо хочете змін у житті. Можна освітлювати волосся і робити омолоджуючі маски для обличчя.

1 червня. Місяць у Раку. Сьогоднішня стрижка може спричинити занепад сил. Фарбувати волосся небажано, можливі фінансові проблеми. Займіться лікуванням вугрів. Можна робити перманентний макіяж.

2 червня. Місяць у Раку. Від стрижки слід утриматись. Фарбуватися краще в темні відтінки — це налаштує на позитивний лад. Сприятливий день для манікюру та педикюру. Намагайтеся не перевантажувати обличчя косметикою.

3 червня. Місяць у Раку. Нова зачіска допоможе створити образ сильної та самостійної жінки. Фарбувати волосся краще натуральними барвниками. Не стрижіть нігті — це зробить вас вразливою для ворогів.

4 червня. Місяць у Леві. Утримайтеся від радикальних змін у зовнішності. Почекайте зі стрижкою. Гарний день для догляду за нігтями та шкірою рук. Зробіть ягідну маску.

5 червня. Місяць у Леві. Запишіться в салон — професійний догляд за волоссям зробить його м’яким і шовковистим. Можна фарбувати волосся, якщо не боїтеся радикальних змін у житті.

Залиште ваш коментар