Цього тижня (30 травня — 5 червня) в ефірі телеканалу ТЕТ не пропустіть фільми про справжнє кохання: «Так, можливо», «Інша жінка», «Як все заплутано», «Дуплекс», «Зоонаглядач». 

А якщо хочеться стати свідком протистояння сил добра та зла — дивіться «R.I.P.D. — примарний патруль», «Чорний лицар», «Еван Всемогутній», «Підняти перископ», «Епік», та «Великий».

Малечу теж буде чим зайняти: щодня на ТЕТ «Мультиранок», о 10:00.

Нагадуємо, що з понеділка по п’ятницю ТЕТ показує серіали «Прибулець» (о 14:00), про інопланетну істоту, яка потрапила до звичайної української родини, фінальні серії «Батько рулить» (о 15:00), про тата великої родини, який бере на себе домашні обов’язки, що перетворяться на справжні челенджі, та популярне релокейт реаліті-шоу «Любий, ми переїжджаємо» — об 11:30.

А також на екрани повертається найпозитивніший народний ситком «Одного разу під Полтавою» про найулюбленішу українську родину Юрчика та Яринку — в будні о 16:00 та на вихідних о 13:00!

Для підтримки бойового духу та перевірки почуття гумору — у будні «Сміємось — отже не здаємось», підбірка улюблених виступів гумористів «Ліги сміху», та щодня «Добрий день, ми з України», дайджест «народної творчості» у воєнний час.

Та не забувайте починати день правильно: щоранку на ТЕТ «Сніданок з 1+1», у будні о 7:00 та на вихідних о 8:00.

Щотижня на телеканалі ТЕТ улюблені фільми, серіали та реаліті-шоу на будь-який колір і смак, які обовʼязково піднімуть настрій кожному.

Світло завжди перемагає морок!

Рубрики: Кіно ТБ

Залиште ваш коментар