Разом із гуртом KAZKA на сцену вийшов швейцарський бенд Kadebostany.

Гурт KAZKA, що є амбасадором українських музичних традицій у світі, від самого початку повномасштабного вторгнення росії в Україну бере активну участь у благодійних акціях та заходах на підтримку нашої країни. А днями музиканти, що уперше з 24 лютого зібралися в повному складі, виступили у межах Каннського кінофестивалю — на вечорі-аукціоні, який відбувся за ініціативи Держкіно та Українського національного павільйону задля збору коштів на допомогу кіноіндустрії України.

Виступ KAZKA відбувся просто неба на мальовничій локації Villa Rothschild Médiathèque Noailles. А коли погода раптово зіпсувалася й почалася злива, артисти не розгубилися й продовжили співати а капела в затишній бібліотеці вілли, де згуртували навколо себе гостей. Зокрема, під час виконання знакового хіта «Плакала» Саші Заріцькій підспівував видатний український митець Іван Марчук, який цього вечора особисто презентував два власних лоти — картини «Виходять мрії з берегів» та «Замріяні копички».

— Це був дуже теплий і душевний вечір, який не зіпсували ані дощ, ані хмари. Ми вчергове відчули неймовірну єдність із усіма українцями, які наразі — кожен на своєму фронті — докладають максимум зусиль задля нашої майбутньої перемоги. Дякую організаторам за запрошення й можливість долучитися до допомоги українським кінодіячам. Разом ми — сила, а культура України — величезна цінність, що потребує підтримки як ніколи, — коментує Саша Заріцька.

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар