У студію програми «Ранок з Україною» каналу «Україна», яка виходить о 8:30 в ефірі «Індиго TV» завітала харчовий технолог Олена Сидоренко. В інтерв’ю з ведучими ранкового шоу Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем експертка розповіла, чи може морська сіль замінити кам’яну та які існують замінники найвідомішої приправи. 

Експерти зазначають – сіль корисна для організма людини, але в певній кількості. Так, рекомендовано вживати всього 5 г солі на добу, а вона, як правило, є чи не в кожному готовому для вживанні продукті. Проте для кожної господарки на кухні сіль є обов’язковою складовою більшості страв. Чим же замінити його – розповіла харчовий технолог у «Ранку з Україною».

Соєвий соус. Це чудовий замінник солі. Він достатньо концентрований і має виражений смак, тож мінімальної кількості продукту буде достатньо для приготування м’ясних, рибних страв і навіть салатів.

Кубики бульйону. Експертка запевняє, склад цього продукту не є 100% натуральним і корисним, але в помірних дозах шкоди організму не скоїть. Тому в крайніх випадках можна користуватись і такими приправами.

Спеціальні приправи з вмістом солі. У таких сумішах багато прянощів і трав, тож вони будуть чудовою альтернативою солі. Як правило в них немає ароматизаторів і штучних замінників, а прянощі придадуть страві смаку і зменшать потребу додавання солі.

Морська сіль. Це таж сама сіль природнього походження, але виварена. За словами харчового технолога, морська сіль є кориснішою, ніж звичайна, адже в ній є багато додаткових мікроелементів. Але споживати можна лише харчову сіль, та, яка продається в аптеці чи косметичних магазинах виключно призначена для зовнішнього використання. Слід уважно читати склад, у ньому не має бути ароматизаторів і олій.

Сванська сіль. Сіль з різними прянощами. Вона досить часто використовується в приготуванні різних страв, особливо м’ясних.

«Насамперед раджу менше споживати солі, адже всі готові вироби, які ви купуєте в магазині навіть кондитерські мають її у своєму складі. Тож за добу кожен споживає необхідну кількість солі. Крім того, використовуйте лимон чи грейпфрут – це додає пікантності страві так само як і прянощі, – коментує харчовий технолог Олена Сидоренко в ефірі «Ранку з Україною». – У нас є все для того, щоб ми не відчували дефіциту солі, навпаки – існує проблема її надлишку».

Відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=iWYzGn-cLNw

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Залиште ваш коментар