Місячний календар допоможе обрати вдалий день для стрижки, фарбування або інших процедур.

6 червня. Місяць у Діві. Сьогодні краще просто підрівняти волосся. Фарбування довірте професіоналові. Манікюр та педикюр принесуть успіх у розпочатій справі. Зробіть зволожувальну маску для обличчя.

7 червня. Місяць у Діві. Сьогодні віддайте перевагу об’ємним укладанням, а стрижку — скасуйте. Щодо фарбування — чудовий час для експериментів. Від манікюру та педикюру краще утриматись.

8 червня. Місяць у Діві. Стрижка може призвести не тільки до матеріальних витрат, а й до погіршення здоров’я. Фарбування також відкладіть на потім. Для манікюру та педикюру — нейтральний день.

9 червня. Місяць у Терезах. Можна підстригти чубчик і підрівняти кінчики волосся. Гарний день для фарбування. Непоганий результат принесуть антивікові процедури. Успішним буде лікування запалень та тріщин на ногах.

10 червня. Місяць у Терезах. Сьогодні — не час для експериментів зі стрижкою. Фарбуватися краще в світлі та рудуваті тони. Зробіть звичний манікюр. Утримайтеся від декоративної косметики.

11 червня. Місяць у Скорпіоні. Стрижка принесе матеріальну вигоду та сприятливі повороти у кар’єрі. Радикальна зміна кольору волосся може дати негативний результат. Зробіть ягідну або фруктову маску.

12 червня. Місяць у Скорпіоні. Сьогоднішня стрижка зробить волосся неслухняним, а ось для живильних масок, ополіскування та фарбування день ідеальний. Підстрижіть нігті, і проблеми вирішаться самі собою.

Залиште ваш коментар