Відомий кулінарний блогер Валерій Пономар зізнався, що продовжує вести блог, незважаючи на те, що це не приносить прибутку. «Але він — частина мого життя», — говорить Валерій. Також блогер розповів про свою сім’ю, про те, як почав вести блог та як на нього вплинула війна.

— Розкажіть про свою родину!

— Моя дружина — Попова Тетяна, в цивільному шлюбі ми з 2010 року. Не друк в паспорті робить пару щасливою. Тетяна — топовий колорист в місті Одеса, власниця студії краси.

— Як ви познайомилися?

— Ми жили в одному місті — Роздільна, і знайомі були задовго до стосунків.

 — Хто в родині найчастіше готує?

— Останнім часом дружина цього не робить, оскільки у нас приготування їжі — це частіше зйомка відео.

 -Яка ваша коронна страва на свята?

-Якщо це тепла пора року — однозначно шашлик, або м’ясо на грилі. Дуже подобається гуакамоле, не уявляю святковий стіл без цієї закуски.

— Як ви стали тим, ким є зараз?

— Ще до того, як я став вести свій блог, любив фотографувати або знімати відео того, що готував на мангалі або грилі. Але це усе залишалося в особистій галереї. Якщо зараз відкрити в телефоні мою галерею, ви побачите в основі відео з їжею. Так і з’явилася ідея ділитися в соцмережах тим, що я вмію робити.

— Розкажіть, з чого починали?

— Почав вести блог зовсім випадково: рецепти, які я готував в звичайному житті, почали знімати на телефон, змонтувавши декілька відео. Я їх опублікував в Інстаграм просто під музику. Але найцікавіше почалося, коли я почав вести ТікТок, там я і почав отримувати досвід блогера. Як зараз пам’ятаю, перше моє відео з озвученням набрало 100 тыс. переглядів. А максимум переглядів — 15 млн.

Спочатку знімав рецепти з дорогих інгредієнтів, хоча я і не скажу, що у мене бюджетні рецепти (яких теж велика кількість). Потім зрозумів, що успіх не у вартості інгредієнтів, а в правильному поєднанні. Наприклад, в Інстаграмі у мене дуже люблять рецепти з риби. Я намагаюся подати рецепт у такому вигляді, щоб людина розуміла, про що йде мова, і з легкістю могла повторити це в себе на кухні.

У блозі основний контент — це рецепти, іноді розбавляю особистим життям, що стосується Інстаграму. В ТікТок стрічка в основному складається з рецептів, оскільки там немає режиму фото та історій. Взаємодія та фідбек від аудиторії найкраще отримати в Інстаграм, оскільки там по засобах розділу історій можна спілкуватися з аудиторією, і при цьому я дуже часто відповідаю в дірект.

— Як стали блогером-мільйонником?

— Перший мільйон підписників у мене був в квітні 2021 року, а блог я почав вести з листопада 2020 року. За 5 місяців ведення ТікТок я зробив 1 млн підписників, зараз вже 2 млн. Відео почали набирати велику кількість переглядів, багато з них більше мільйона переглядів, і так збиралася моя теперішня аудиторія.

— Які у вас хобі?

-Люблю риболовлю, у мене навіть вдома є акваріум на 500 л води, з хижими рибками. Також люблю автомобілі, за кермом я з 18 років.

— Де зазвичай відпочиваєте?

— Ми живемо в Одесі, і відповідь очевидна, що відпочинок у нас є в місті. Оскільки море — це вже відпочинок. Один з пріоритетних видів відпочинку — це риболовля. Мені дуже повезло, що дружина у мене теж любить посидіти з вудкою. І найголовніше — я не уявляю відпочинок без смачної їжі!

— Як на вас і на ваш бізнес вплинула війна?

— З початку року у мене з’явилося декілька контрактів, я вже офіційно зареєструвався як платник податків по своїй діяльності. 24 лютого все обірвалося, заробіток скотився до нуля. Блог я продовжую вести, тому що він вже частина мого життя.

 

Рубрики: Їжа Інтерв'ю

Залиште ваш коментар