Музикант і продюсер з початку війни став на захист країни на інформаційному фронті в Італії. Він дає сотні інтерв’ю на італійському телебаченні, а у численних ток-шоу розповідає усю правду про агресію. Крім того, JULIK бере активну участь у роботі волонтерської організації, яка допомогла тисячам біженців. Між тим встиг випустити пророчий трек «Зозуля» і планує потрохи повертатися до музичної діяльності.

ВОЛОНТЕРСТВО

— Життя змінилось кардинально, я б сказав розвернулось на 360 градусів. Звичне життя, яким ми жили, змінило пріоритети. Тепер кожен має одну мету, почути з телеекранів, що Україна перемогла. Професію музиканта я відклав у сторону, та зараз працюю фізично, щоб допомогти тому, хто цього потребує. Вірю, і знаю, що скоро цей «жахливий сон» закінчиться.

Мій товариш Роман створив благодійну організацію «Гуртуймось», яка від початку повномасштабного вторгнення зробила дуже і дуже багато. Починаючи від розміщення переселенців —  продовжуючи тоннами гуманітарної допомоги й до сьогодні. Я радий, що маю змогу долучатись та допомагати тому, хто цього потребує. Масштабний склад, десятки вантажів щодня, 24-7. Перші тижні команду, яка займалась виробництвом реклами було не впізнати. Всі виснажені , втомлені, проте знають заради чого це роблять. Я нереально пишаюсь і вдячний кожному з цієї організації, їхній вклад у перемогу є неоціненним. Сотні щасливих фотозвітів, сотні дзвінків, які отримує Роман та його друг Сергій — це те, що словами не передати. Лише емоції, світлі, які викликають впевненість у завтрашньому дні.

Хоч і наші звичні професії зараз на тимчасовій паузі, проте ми здобули найголовніше — це об’єднання всіх і кожного, хто наближає нашу країну до перемоги. Волонтерство скоріш за все стало способом життя кожного українця. Волонтер, це не просто слово, це місія. Від себе та своєї родини безмежна вдячність кожному!

МІЖНАРОДНА ОБОРОНА УКРАЇНИ

— Я докладаю усіх зусиль аби наша країна, наша позиція була почутою у кожному куточку світу. Такими речима, ми українці демонструємо нашу єдність. А вона, на мою думку, найголовніша. Якщо кожен буде «кричати» нас почують,  до слова, вже є чимало позитивних звершень. Щодня нові санкції, щодня весь світ підтримує та допомагає Україні побороти агресора — росію. Лише об’єднавшись, можна звернути гори. Так, я вірю, що невдовзі кривавий диктатор отримає по заслугах. Досить руйнувати націю, яка непереможна! Ми поборемо усіх і все!

У перший день, 24 лютого о 8 ранку, коли я був на шляху до Львова, аби завезти дружину із сином у більш безпечне місце, до мене зателефонували із Всеіталійського радіо RTL. Практично з перших вуст я розказав про те, що росія напала на мою країну. Ніхто не міг повірити, що це трапилось, я їхав і теж не розумів до кінця що це можливо. Проте холодний розум зрозумів це одразу.

Починаючи від 24 лютого розпочалась щоденна праця в соціальних мережах, а також комунікація з діаспорами.

Я добре знаю італійську мову, відповідно запитання де вести оборону і просити про сприяння — відпало автоматично.

Оборона розпочалась на топових італійських сайтах у численних інтерв’ю, а згодом у політичних ток-шоу. Раніше я й подумати не міг, що братиму участь у шоу подібного роду, але стати на інформаційний захист нашої держави — це святий обов’язок. Перші ефіри були «легкими», далі теми розгортались все серйозніші. Я ретельно готувався, збирав десятки фактів, аби згодом гідно давати відповіді на серйозні запитання.

Мене аж гордість розпирала, коли я проросійських діячів у Італії вщент розносив фактами, які були беззаперечними і вони своєю чергою немали що сказати. Оборона продовжується, тепер на черзі десятки інтерв’ю італійською з метою допомогти озброїти нашу країну ще більше.

СІМ’Я ТА ПОБУТ

— 24 лютого ми з дружиною пояснили сину, що таке війна. Ми прокинулись о 5:00 ранку від дивних звуків, які лунали з вулиці. Тоді, ми відчули, що коїться щось незвичне. Від сина стараємось не приховувати таких важливих тем, він має розуміти, що відбувається і за що боряться наші герої. Звісно, такі теми є вкрай важкими для дитячого сприйняття, і пояснити, а головне, щоб дитина усвідомила — потрібно багато зусиль. Ми педагогічно підійшли до запитання, та намагались не завдавати травми для психіки, а відголосся сирен змогли пояснити тимчасовими мірами, які скоро закінчаться. Головне, задати правильний посил. Тільки розмови, багато розмов — запорука правильного донесення інформації.

Війна зблизила нас як ніколи, ми пліч-о-пліч з усіма невирішеними запитаннями, коли тривога в укритті.

Цінності щоразу набувають іншого значення. Мій син суттєво подорослішав за цей час. Пояснити важко у чому це проявляється, проте видно, що він абсолютно усе розуміє, формує правильні запитання та інколи дивує нас з дружиною своїми висловлюваннями, які не скаже кожен дорослий. А ще разом ми навчили сина плести маскувальні сітки і дали зрозуміти для чого це робиться, для допомоги нашим солдатам. Для сина це гра, формування сітки, але своєю працею у формі гри він вносить маленькі, водночас суттєві речі, які є важливими на фронті. Думаю, навіть переконаний у тому, що ми ментально виросли на декілька років усі. Також аби покращити емоційний фон вимушених переселенців я відвідав один із готелів на Франківщині, де перебували дітки з батьками. Разом з ними ми спекли понад 20 піц, які робили разом. Починаючи від замішування тіста і продовжуючи формувати саму начинку. Щастя, радість, всі у борошні — головне позитивні емоції, які у той вечір отримали дітки, які тікали від війни.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

МУЗИЧНА ПРЕМ’ЄРА «ЗОЗУЛЯ»

— Майже два роки я не випускав нових пісень. Чесно кажучи, був у пошуку саме того матеріалу, тобто я напрацьовував авторські пісні, стилі. Проте, війна, яка розпочалась 24 лютого внесла свої корективи у мою творчість, і не тільки. «Зозуля» саме таку назву має моя нова пісня, яку я написав за день.

Цю пісню, я створив в нестандартних для мене умовах, вона про перебіг війни, яку росія почала проти України. Важко у такий час всім, і для того, щоб підняти бойовий дух, мужність та єдність нашої нації, я вирішив випустити її зараз. Українці — це народ, який знає за що бореться, а боротьба з добрими намірами захистити себе — завжди має щасливий кінець. Основний посил пісні та кліпу — єдність і цілісність незламного, українського народу. «Зозуля» є піснею перемоги, слави та гордості за Україну. Кошти отримані від дистриб’юції пісні та кліпу я передам на потреби ЗСУ та тим, кому ці кошти будуть потрібні найбільше.

Скажу більше, я вже напрацьовую інший матеріал, який і надалі буде піднімати бойовий дух українців.

Справа творчої людини забезпечити оточуючих потрібним настроєм. Кожен хто творить, хто пише, малює — ви робите те, що допомагає іншим, я б сказав лікує внутрішній стан. Взагалі коли людина чує правильний посил, правильну енергію — досягати поставлених цілей стає набагато легше та ефективніше. Ще додам, що «Зозуля» із самого початку несе основний меседж у цих рядках «Наша, рідна Україна москаля прогнала!» — так воно й буде. Обов’язково, ще залишилось трішки зачекати і щодня дякувати та допомагати нашим ЗСУ. Разом до перемоги, разом — ми сильні та незламні!

СЛОВА МОТИВАЦІЇ І ВІРА У ПЕРЕМОГУ

— Кожного дня, кожної години я даю посил, що нас не зламати. Наш народ зараз як ніколи в єдності, і кожне бажання українців, вважаю підкріплене однією метою — ПЕРЕМОГТИ. Так і буде, обов’язково! З упевненістю можу сказати, коли настане наша перемога, святкувати буду як ніколи раніше. Це буде свято усього народу, свято нації і впевнений, що ця війна змінила і змінить кожного. Більше не буде сварок на дрібні та непотрібні теми. Вірю, що Україна заживе по-новому, по-особливому, я б сказав. Нова сторінка історії для України — це щасливе та якісне життя, без війни!

Слава Україні — Героям Слава. Наші ЗСУ — це запорука майбутнього!

 

 

Рубрики: Інтерв'ю Зірки

Залиште ваш коментар