Місячний календар допоможе обрати вдалий день для стрижки та інших процедур.

13 червня. Місяць у Стрільці. Гарний день для модної зачіски. Вдалим буде фарбування сивого волосся. Можна зробити яскравий манікюр та педикюр, а також зважитися на перманентний макіяж.

14 червня. Місяць у Стрільці. Повня. Сьогодні зовсім невдалий день для відвідування перукарського салону. Стрижка може порушити плавний перебіг вашого життя та спровокувати проблеми у психологічній сфері.

15 червня. Місяць у Козерогу. Якщо підстрижетесь сьогодні, ваш авторитет у суспільстві підвищиться. Фарбувати волосся краще натуральними барвниками. Можна робити нарощування нігтів. Епіляцію краще відкласти.

16 червня. Місяць у Козерогу. Стрижка може притягнути невдачі й клопоти. Бажано фарбуватися в колір, близький до натурального. Вдалим буде лікування мозолів та натоптишів, а також грибка нігтів.

17 червня. Місяць у Водолії. Якщо давно хотіли підстригтись — зробіть це саме сьогодні. А з фарбуванням краще почекати. Обріжте нігті — позбавитеся туги. Гарний день для водних процедур.

18 червня. Місяць у Водолії. Дуже вдалий день для стрижки — обов’язково підріжте хоча б кінчики. Фарбувати волосся краще в темні тони. Сьогодні старайтеся не використовувати косметику, а також лак для нігтів.

19 червня. Місяць у Рибах. Від стрижки краще відмовитись. Не підрізайте нігті. Займіться процедурами, що омолоджують: антивікові маски допоможуть скинути кілька років. Пийте якомога більше води.

Залиште ваш коментар