16 червня на екрани українських кінотеатрів вийде трилер французької режисерки Ніколь Гарсії «Коханці». В головній ролі один з найзатребуваніших молодих акторів Франції – 32-річний П’єр Ніне.

– У «Коханцях» ви граєте звабливого юнака Сімона у любовному трикутнику. Розкажіть, як проходили зйомки?

– Ніколь Гарсія – досвідчена режисерка, вона добре розуміється на тонкощах людських стосунків. У неї майже не буває репетицій, а навпаки – багато імпровізації на знімальному майданчику. Іноді я навіть не зовсім розумів, куди рухається наш сюжет: він вишиковувався прямо на зйомках. І це був повчальний досвід.

– В «Коханцях» ви приміряли на себе образ такого собі звабливого поганця. Як будували його?

– Зовнішність – важлива складова Сімона. Ми спробували багато речей для нього. Вирішили відкинути волосся назад, зробити його вигляд більш зухвалим. Адже я не Бред Пітт, якому личать всі зачіски. (Сміється.) А це несправедливо! Та це також добре для актора: я можу, наприклад, бути потворним, просто зробивши невдалу стрижку. Це також актив для актора, який можна використовувати. (Сміється.)

– Чи був кіноперсонаж, який служив прототипом для Сімона, – може, хтось із героїв молодого Бельмондо чи Делона?

– Швидше за все, герой Ромена Дюріса з фільму Жака Одіяра «Моє серце битися перестало». Це персонаж саме такого типу, із темною стороною. Він у принципі непогана людина, але слабка і від слабкості робить погані речі.

– Чи відчуваєте схожість зі своїм персонажем?

– Ми дуже різні. Я не думаю, що у мене взагалі є та темна сторона, яка переважає у Сімоні, і це робить його одночасно трагічним і романтичним персонажем. В ньому відчувається відчай, який може бути навіть привабливим.

– Роль вашої екранної коханої Лізи грає акторка Стейсі Мартін. Чи одразу ви знайшли спільну мову на знімальному майданчику?

– Мені здається, що між нами одразу виникла хімія. У певному сенсі ми зі Стейсі були одним персонажем із двома обличчями.

– Ви неодноразово наголошували, що вас приваблюють складні, неоднозначні персонажі…

– Мені цікаво грати людей, які є повними протилежностями мене самого. Перебувати з ними, так би мовити, в контрасті. Мені цікаві герої, яких непросто «прочитати», які говорять одне, а роблять інше. В «Коханцях» я більше граю тиск провини, яка нависає над моїм героєм. Всі ці «сірі зони» у фільмі дуже цікаві, тому що вони – важлива складова людської природи.

– Як вважаєте, наскільки Сімон уособлює сьогоднішнє молоде покоління?

– Певним чином він «ілюструє» молодь. Багатьом з них важко знайти свій шлях у сучасному суспільстві. Далеко не всі сприймають його цілі та цінності, крім того, для їх досягнення суспільство не дає молодим потрібні інструменти, і вони часто хапаються за непридатні перші-ліпші.

– Як акторові вам більше подобається грати у драмах чи комедіях?

– Намагаюся балансувати. (Сміється.) Це як у житті, в ньому намішане і те, і інше. Я постійно перемикаюся з одного жанру на інший. Я б не хотів позиціонувати себе виключно як комедійний або драматичний актор. І я дуже люблю комедії, які часто недооцінюють, адже сценарії до них писати найважче. Існує тисяча способів змусити людей оцінити драму. Але комедія: або ви смієтеся, або ні. Це більш жорстоко.

– Як ви розпочинали свою акторську кар’єру?

– У 21 рік я прийшов у трупу «Комеді Франсез», на сцені грав і в драмах, і в комедіях, і  в трагедіях.

– Чи продовжуєте зараз працювати в театрі?

– Сім років тому я пішов із трупи. Але продовжую обожнювати театр. Разом із моїм другом, теж актором, ми готуємо зараз виставу, самі написали п’єсу, хочемо її поставити та у ній зіграти. Подробиці притримаю до прем’єри.

– Ви ще й пишете п’єси? Чим надихаєтесь?

– Для мене важливо, щоб в уяві виник інтригуючий персонаж. Потім навколо нього зав’язується історія, і треба навчитися так розповісти її, щоб це стало цікаво і майбутньому глядачеві.

ДОСЬЄ

Народився: 1989 р. Знак зодіаку: Риби. Зріст: 1,77 м. Сімейний стан: одружений. Справжнє ім’я: П’єр Ніне.

Народився в сім’ї професора та письменниці. З одинадцяти років навчався у середній школі Клода Моне, грав у аматорських спектаклях. Потім був прийнятий до приватної французької школи драми Cours Florent та вступив до Вищої національної консерваторії драматичного мистецтва в Парижі. У 21 рік П’єр Ніне був прийнятий у трупу «Комеді Франсез», став наймолодшим актором театру. Незабаром Ніне почав зніматися у кіно. Серед фільмів за його участю: «Злочинна армія», «Анонімні романтики», «Ідеальний чоловік», «Франц», «Агент 117. З Африки з любов’ю». Відомий завдяки головній ролі у байопіку «Ів Сен-Лоран» Джаліля Леспера, за яку був удостоєний премії «Сезар» за найкращу чоловічу роль. Живе в громадянському шлюбі із акторкою Наташею Ендрюс, пара виховує двох дітей.

Про що кіно

Ліза – ідеальна дівчина, Сімон – типовий «поганий хлопець», і вони без тями закохані одне в одного. Але через свою важку вдачу Сімон змушений тікати зі звичного життя та переховуватись. Після трьох років очікувань Ліза виходить заміж за багатого та успішного чоловіка. Разом із ним вона вирушає на екзотичний острів в Індійському океані, де, як виявляється, переховується її колишній коханий.

 

Дивіться фільм «Коханці» у кінотеатрах з 9 червня.

Рубрики: Інтерв'ю Кіно

Залиште ваш коментар