3 липня о 17:00 в Центрі Довженка у Львові відбудеться концерт Народного артиста України Степана Гіги та вокального гурту «БУДЬМО».
Захід буде проведено за підтримки БФ «Power of Peace» та ГО Міжнародна Асоціація Мистців, повідомили організатори VINIL Concert agency.

Кращі шлягери, які піднімають бойовийдух в час війни! Приходьте на концерт! Частина виручених коштів, як завжди, скеровуємо на підтримку війська та ВПО. Поспішіть придати квитки — кількість місць обмежена», — запрошують усіх шанувальників VINIL Concert agency.

Як відомо, за 10 років творчості Степан Гіга випустив три сольних альбоми, дві відеокасети з кліпами («Друзі мої» та «Вулиця Наталі»), ще одну відеокасету — з врученням Золотого диску. Цікаво, що альбом «Вулиця Наталі» став для Степана Гіги доленосним — у 2002 році тиражі продажу сягнули мільйонної позначки. І як результат — Гіга першим в незалежній Україні отримав Золотий диск.

«Будьмо» – прикарпатський естрадний вокальний гурт. Виконавці співають тільки українські пісні, які написали вони самі, а також відомі автори. Колектив був створений у 2008 році композитором Володимиром Домшинським при Інституті мистецтв, ПНУ ім. В. Стефаника, у Івано-Франківську. У складі колективу четверо вокалістів – це Микола Дутчак, Михайло Воробчук, Назар Левінський, та художній керівник гурту Ростислав Коваль.

Рубрики: Афіша Музика

Залиште ваш коментар