17 червня Назарій Михайлюк — провідний український стоматолог та громадський діяч — святкує день народження. Назарій багато років розвиває українську стоматологію та відвідав понад 60 країн світу з лекціями. Ми зібрали топ-5 фактів про нього.

1. 1-й міжнародний виступ Назарія відбувся 17 червня 2011р. у місті Тірреніа в Італії. Відвідав 68 країн серед них Сполучені Штати Америки​, Канада, Бразилія, Мексика, Італія​, Японія, Іспанія, Португалія, Туреччина, Китай, Франція, Швеція​.

2.У 2013-му році Михайлюк розробив ручний інструмент для остаточного препарування (долото для зняття емалі — Deppeler) — розробив набір емалевих ножів з швейцарською компанією Deppeler та розпочав тісну співпрацю по розробці новітніх інструментів у стоматології.

3. У 2022му році Назарій ініціював стоматологічні санкції​ проти країниагресора Росії, яка 24 лютого розпочала війну проти України​. Він провів роботу з іноземними колегамистоматологами​ з різних країн світу, щоб зупинити агресію Росії​ .

Понад 120 стоматологів​ світу підписали звернення до медичних компаній, щоб вони зупинили співпрацю з Росією​​.

4. Також у 2022-му , перед війною Назарій в 16-ий раз вирушив до Америки (ЛасВегасу) з метою проведення навчальних та технічних стоматологічних курсів.

5.З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, спільно з колегами зі всього світу, Назарій займався поселенням переселенців у різних країнах світу.

 

Рубрики: Новини

Залиште ваш коментар