До Дня батька (19 червня) діти ведучого «Єдиного марафону» та програми «Свобода слова» на ICTV, які зараз тимчасово перебувають у Великій Британії, влаштували неочікуване включення для тата.
Перед зйомкою ведучого попередили, що журналіст українського видання має записати онлайн-інтерв’ю із ним стосовно ордену «За заслуги III ступеня», який йому в День журналіста вручив Президент. Вадим провів ефір «Єдиного марафону», був стомлений, але знімальна група попросила затриматися заради інтерв’ю. Та замість преси ведучий побачив дітей…

«Тату, як ми проведемо час, коли закінчиться війна?», – запитали у зіркового тата 8-річний син Орест та 9-річна Марта.
Як виявилося, у Вадима було кілька ідей для довгоочікуваної зустрічі, та головне – на час полишити роботу і одразу поїхати до дітей у Велику Британію.
«Я часто про це думаю і в мене багато версій. Якщо війна закінчиться швидше, а ви ще будете в Британії, то в мене є суперплан взяти відпустку, відпроситися з роботи і приїхати до вас. Як ви машиною поїхали туди, так ми повернемося через всю Європу додому. Але тепер уже всі разом. Це в мене така мрія є», – не стримуючи радості розповів Вадим.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар