Овен

Не налаштовуйте себе на негатив. Намагайтеся уникати конфліктів на роботі, не ризикуйте та утримуйтеся від поспіху. Займайтеся звичною роботою, яка дасть вам гарантовано стабільний результат.

Телець

Ви відчуєте себе у центрі уваги. Але пам’ятайте, ваш партнер також потребує уваги та турботи. На роботі вас чекає прийняття важливих рішень та розрулювання непростих робочих ситуацій.

Близнюки

Будьте дуже уважні та обережні. Люди навколо вас будуть налаштовані не найкращим чином. Взаємодія з колегами на цьому тижні проходитиме на підвищених тонах. Не вступайте у сварки.

Рак

Саме час уповільнити темп життя та відкласти справи убік. Займіться собою. Прогулянки на свіжому повітрі, збалансоване харчування допоможуть вам набути втраченої рівноваги. Не робіть нічого, що становить небезпеку.

Лев

Напруга цього тижня наростатиме — є небезпека прийняття поспіхом невірних рішень. Не варто бути відвертими з колегами і навіть відкривати свої плани на майбутнє близьким друзям.

Діва

Цього тижня ви перебуватимете у владі сильних емоцій, гостро відчуєте дух суперництва на роботі, але не варто панікувати. Робіть свою роботу на совість, а винагорода вас знайде.

Терези

Можливо, ви опинитеся на роздоріжжі: чи варто продовжувати стосунки з партнером. Вас роздиратимуть сумніви. Це слушний час для переоцінки цінностей. Яким би не було рішення, вам доведеться його ухвалити.

Скорпіон

Вдалий час для кар’єрних звершень. Сміливо подавайте резюме — на вас чекають доленосні зміни. В особистому житті все розвиватиметься рівно і гладко. Можливі нові знайомства.

Стрілець

Інтуїція може вас підвести у прийнятті важливих рішень. Орієнтуйтеся лише на холодні факти, емоції відкладіть убік. У вихідні на вас чекає захоплюючий захід або зустріч зі старими приятелями.

Козеріг

Сміливіше просувайте свої плани. Цей тиждень якнайкраще підходить для їх реалізації. Виявіть свої лідерські якості, наполегливість, і обов’язково залишитеся у виграші. Остерігайтеся заздрісників і недоброзичливих людей.

Водолій

Підходящий час для довгограючих проектів. Якщо ви давно планували зайнятися масштабним ремонтом — вперед! Сприятливий час для того, щоб зайнятися спортом та привести тіло до тонусу.

Риби

На порядку денному — фінансові питання. Намагайтеся утриматися в рамках свого бюджету, уникайте незапланованих покупок. Можливо, до кінця тижня з’явиться нове джерело прибутку. Підходящий час для справ, пов’язаних із документами.

Рубрики: Гороскоп

Залиште ваш коментар