Місячний календар допоможе обрати слушний день  для стрижки та інших процедур.

20 червня. Місяць у Рибах. Чудовий день для класичної зачіски. При фарбуванні волосся віддайте перевагу бронзовим відтінкам. Для манікюру — нейтральний день. Зробіть живильну маску для обличчя.

21 червня. Місяць у Овні. Вдалою буде коротка стрижка. Для фарбування краще використати натуральні барвники. Не знебарвлюйте волосся. Зробіть яскравий манікюр — надибаєте шанувальника.

22 червня. Місяць у Овні. Несприятливий для стрижки волосся. Для манікюру та педикюру — вдалий. Можна позбавлятися пігментних плям і ластовиння. Перегляньте своє меню, додайте більше овочів та фруктів.

23 червня. Місяць у Овні. Якщо ви сьогодні підстрижетесь, то ризикуєте порушити гармонію у сім’ї. Фарбування краще відкласти. При манікюрі віддайте перевагу теплим відтінкам лаку.

24 червня. Місяць у Тельці. Чудовий день для стрижки — ви станете неймовірно привабливими. Фарбування волосся варто довірити професіоналові. Сьогодні бажано підстригти нігті.

25 червня. Місяць у Тельці. Відкладіть візит до перукарні — стрижка та фарбування будуть невдалими. Займіться доглядом за шкірою рук, зробіть ніжний масаж обличчя від мімічних зморшок.

26 червня. Місяць у Близнюках. Нейтральний день для зачіски. Якщо фарбуватимете волосся — віддавайте перевагу темним відтінкам. Сьогодні можна поекспериментувати із манікюром.

Залиште ваш коментар