26 червня о 20:00 на телеканалі ТЕТ покажуть благодійний концерт підтримки Ukrainian Freedom Voices, який збере найвідоміших українських зірок на сцені у Празі. Європейський музичний фестиваль Metronome Prague організує окремий захід Ukrainian Freedom Voices, щоб підтримати Україну.

Захід створено, аби висловити підтримку вимушеним українським переселенцям у Чехії, давши можливість наживо почути найулюбленіших виконавців Батьківщини. До того ж організатори бачать у заході й поглиблення чеської обізнаності про музику України.

Головною благодійною метою концерту є збір коштів на медичне обладнання для українських лікарень, які приймають на лікування дітей, постраждалих під час воєнних дій.

На празькій сцені фестивалю виступлять найпопулярніші виконавці української естради: ALEKSEEV, Jerry Heil, KAZKA, MÉLOVIN, TVORCHI. Хедлайнеркою концерту стане NK.

Окрім телеканалу ТЕТ, концерт транслюватиметься відомими чеськими телеканалами, такими як Óčko TV та Cheska Televizia.

Чеська сторона залучить у концерті й відомих чеських виконавців, які привітають українців зі сцени, а також підтримають їх у соцмережах.

Metronome Prague — один із найбільших музичних фестивалів, що проходять у центрі Праги щоліта. З 2016 року захід просто неба пропонує гостям дивовижне поєднання великих міжнародних імен та місцевих чеських артистів, різноманітних жанрів та музичних епох.

 

 

Рубрики: Музика ТБ

Залиште ваш коментар