Відомі українські актори Анастасія Цимбалару і Григорій Бакланов дали відверте інтерв’ю журналістам програми «Зірковий шлях» каналу «Україна», яка виходить у будні в ефірі «Індиго TV». Під час ексклюзивної розмови зірки вітчизняного кіно зізнались, коли востаннє спілкувались із своїм колишнім колегою та другом Антоном Батирєвим і прокоментували позицію режисерки Оксани Байрак.

Зіркове подружжя зізнається – буквально за кілька днів до початку війни вони завершили великий і важливий для них проєкт, якому не судилося вийти на екрани. Причина цьому така – головну роль виконав російський актор Антон Батирєв, який тривалий час замовчував свою проросійську позицію, а вже у перші дні війни показав справжнє обличчя.

«За сім годин до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну я з ним спілкувався. А далі все почалося… Взагалі до цього ми мали гарні стосунки, ходили в гості одне до одного, дружили – принаймні, нам так здавалося. Ми знали його позицію – він був проти неадекватної політики своєї країни», – розповідає актор Григорій Бакланов.

Звісно, тоді акторська пара вірила в таку позицію колеги, однак сьогодні артисти дивляться на цю ситуацію інакше.

«Завжди ми чули такі слова: «Все буде добре. Війна скінчиться, і ви приїдете до нас у гості, а ми до вас…» Мені здавалось, що ми розмовляємо про одне й те ж саме. Але зараз розумію – такими фразами можна пояснювати що завгодно. Ці слова не говорили про його позицію – це нам здавалось, що він нас підтримує», – коментує Анастасія Цимбалару в ефірі «Зіркового шляху».

Актори зазначають – останній раз із Батирєвим вони спілкувались 23 лютого біля 23:00. А вже за кілька днів їхній «друг» відкрився з зовсім іншого боку. Тоді ж здивувала всіх і режисерка Оксана Байрак, яка виклала пост про те, як скрутно буде українському кіно без «такого секс-символа, як Антон Батирєв».

«Я не чув жодного вислову від неї. Ми не слідкували за нею у соціальних мережах. Так, ми співпрацювали, але ніколи не спілкувались на політичні теми», – прокоментував Григорій Бакланов.

Самі ж актори впевнені – українська кіноіндустрія зараз нічого не втрачає – навпаки. Сьогодні, як ніколи раніше, слід зосередитись на своєму, українському.

«Нам не треба нічого російського. Ми й так надто багато років з цим затягували. Часто запрошували їхніх акторів, режисерів – завзято хотіли з ними співпрацювати. Мабуть, якщо б відмовились від цього раніше – цього всього зараз і не було б. Тому моя думка така – я не хочу співпрацювати з країною-агресором і не хочу розмовляти російською мовою. Ми всі маємо до цього прийти», – поділилась акторка Анастасія Цимбалару в інтерв’ю з журналістами каналу «Україна».

Більше відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=_3biGQFxtzA

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Рубрики: Зірки Кіно ТБ

Залиште ваш коментар