Минулого року харизматичний молодий співак розпочав будувати сольну кар’єру, але пісні, що мали вийти, були «скасовані» через війну. Наразі його творчість набула нового забарвлення.

— Минуло майже 4 місяці війни. YOGEN на початку року та зараз — дві різні людини?

Я повністю переглянув своє життя. Усі проблеми, які здавалися раніше катастрофою — просто дрібниці у порівнянні з війною. Ми всі стали сильніші та точно вже не будемо такими, як раніше. Зараз найголовніше — допомагати і підтримувати один одного.

Чим займаєтеся зараз?

Допомагаю інформаційно і завдяки своїм підписникам розселив багато біженців із дітьми на заході України. Також зараз роблю багато української музики, бо як артист я не можу і просто не маю права мовчати.

Наразі я дуже багато часу проводжу у студіях. Роблю багато гарної музики, яку досить скоро презентую своїм слухачам. Це буде моє нове звучання і нова стилістика.

Нове звучання YOGEN’а

Нещодавно ви презентували пісню «NOT SLAVES», яка була написана ще три роки тому…

Ми робили її для одного телевізійного проекту. Але офіційно трек так і не випустили. Наразі він став дуже актуальний, і ми вирішили його презентувати.

Які пісні наразі готуєте? Вони будуть україномовними?

Так, я готую трек українською, це буде нове звучання YOGEN’а. Слухачі звикли до того, що я постійно намагаюся дивувати їх своїми музичними експериментами. І невдовзі всі почують мій новий трек, який буде одночасно і легким і глибоким, це дуже змістовна композиція, і я сподіваюся, що вона буде відкликатися у людей.

Я дуже довго шукав гарну українську пісню, переслухав багато мелодій, і нарешті знайшов саме той трек, який наразі буде доцільний для усього українського народу. Це буде пісня про нашу єдність, про силу українського духу та з закликом, що «світ врятує любов». Наразі вже думаю про відеоряд, скоро планую відзняти дуже емоційний кліп.

Бути чесним перед слухачами

Як за цей час у вас змінилося відношення до музики?

 Я дуже полюбив класичну музику, хоча раніше був до неї байдужий. Став чутливим до слів, мелодії та аранжування. Думаю, це буде дуже відчуватись у моїх нових треках. Вони будуть абсолютно різні і по стилістиці і по сенсу. Деякі пісні будуть дуже легкими, а деякі — чіпляти до самого нутра. Найголовніша місія артиста — бути чесним перед своїми слухачами.

Минулого року вас називали одним з яскравих молодих проєктів, що швидко розвиваються. Якби не війна, презентували б багато нових пісень?

 Я готував багато пісень, але зараз вони вже не актуальні. Зараз я роблю абсолютно новий матеріал.

Зустріч з батьками

Знаємо, що ви з Южноукраїнська, і там досі ваші батьки. Бачилися з ними?

В Южноукраїнську тихо, але над реакторами літають російські ракети. Мої батьки працюють на Підвенноукраїнській АЕС, весь час знаходяться в місті. Я нещодавно їздив до них, безмежно радий був побачити усіх своїх родичів.

Пишуть, що містяни хочуть перейменувати місто на Південноукраїнськ…

Я ставлюся до цього позитивно — в офіційних документах краще мати назву українською, а не кальку з російської. Наскільки я знаю, що поки що перейменували лише атомну станцію. Для мешканців наше місто так і залишиться Южкою, але я за адаптацію офіційної назви.

Віддячити Європі

Де вас застало 24 лютого?

У Києві. О п’ятій ранку я прокинувся від вибухів і сирен. За п’ять хвилин вдягнувся, узяв документи й побіг у метро. Зустрів там друзів, і ми вирішили перший час війни переживати усі разом.

Які були думки — що треба робити, куди їхати?

Спочатку було багато паніки, одночасно хотілося їхати і до батьків в Южноукраїнськ, і залишитись у Києві. Але я зрозумів, що можу бути кориснішим для України, якщо залишуся в столиці та почну волонтерити. З перших днів ми розвозили гуманітарну допомогу людям похилого віку, інвалідам та онкохворим. Також «воюємо» на інформаційному і культурному фронті, бо це також дуже важливо. Наразі ми усі повинні робити все, що можемо, аби наблизити нас до Перемоги. А я вірю, що вона вже дуже скоро!

Що робитимете, коли Україна переможе?

YOGEN сьогодні має чіткий вектор у творчості. Це сильний, самостійний та відвертий артист, який знає як зачепити слухача. Перше, що я хочу зробити після нашої Перемоги — це проїхатися містами, які постраждали від війни, від Маріуполя до Харкова, Чернігова і т. д. Я дуже хочу підтримати наших людей. А вже потім поїхати Європою задля благодійних виступів, щоб віддячити Європі за допомогу Україні.

Чи знаєте ви, що…

  • Справжнє ім’я артиста — Євген Килигин.
  • Народився 23 жовтня 1995 р.
    Сценарист, хореограф, режисер-постановник, актор, вокаліст, аранжирувальник, автор пісень.
  • У 2016 закінчив Академію естрадно-циркового мистецтва.
  • Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
  • Був солістом мюзиклу «Бродвей» у Кореї; учасником гурту LUCKY4.
  • Фіналист 9 сезону шоу «Х-Фактор».
  • У 2021 розпочав сольний проект YOGEN, випустив хіти «Тане» та «Нуар».

 

Рубрики: Інтерв'ю Зірки

Залиште ваш коментар