Співачка та блогерка KRISTONKO під впливом останніх подій в Україні поклала усім відомі рядки з поеми «Катерина» Тараса Шевченка на музикуАртистка вже два роки співає українські пісні та популяризує українську культуру.

«Давно хотіла зробити пісню саме на вірші Тараса Григоровича ШевченкаМелодія на ці рядки «Кохайтесячорнобривіта не з москалями»десь пів року крутилась в моїй в головіЗгодом прийшло натхненняна одній хвилі — я зробила пісню.

Першими мій трек почули друзіСказалищо круто та нестандартноЯ дуже задоволенатому що хотіла зробити щось нове та не притаманне мені»,- розповідає співачка.

Вірші відомого поетаякі написані майже два століття томустали актуальними сьогодні та набули своєрідного сенсув нелегкий для всіх українців часСпівачка зазначаєщо мова завжди має значення.

«Мова пісень в будьякому разімає значенняМова — це наш генетичний кодМова це одна з найважливіших речейяка визначає насяк українцівДо прикладу полякив них навіть питання таке не виникаєВ Польщі своя польська мова і тільки такВ Україні повинно бути так самоУкраїнське — найкраще!»,— коментує блогерка.

На музикантів та творчих людей війна впливає по різномуХтось закривається в собіа когось переповнюють емоції та вони особисті відчуття передають піснеюТворчість KRISTONKO покликана підіймати бойовий дух українців.

«Війна серйозно вплинула на мене та мою творчістьСпочатку була своєрідна «творча криза»Але зараз я усвідомилавсещо я робила до війнинаприклад переспівувала українські народні піснізараз єяк ніколи актуальнимБагато моїх пісень сьогодні починають набирати другу хвилю популярностіШкодащо тільки з війною багато українців почали цікавитись власною культуроюЯ докладаю всіх зусильщоб українська пісня почала бути відомою не тільки в Україніале й по всьому світу!», — ділиться з нами KRISTONKO.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар