Днями співачка, незважаючи на небезпечну ситуацію в країні, повернулася додому. Артистка перебувала в Англії зі своїм чоловіком та доньками.

— Я дуже сумувала за Україною! Прикро бачити на власні очі, як  війна зруйнувала життя людей та їх будинки. Їду та знімаю вам, щоб ви також побачили і зрозуміли.. З нетерпінням чекаю День Перемоги, коли зможу забрати своїх донечок до Києва. Моє серце не витримало, я повернулася додому. Дуже хочу побачити свою мати та близьких! Готуюсь записати нову пісню і зняти на неї кліп. Після чого продовжу благодійні концерти в Європі на підтримку сімей, які постраждали від окупації, — поділилася KAMALIYA.

Дорогою додому співачка встигла побувати в Чернівцях. Там була зустріч з дизайнерами, які розробляють їй концертні костюми.

— Примірка відбувалася у нас під час повітряної тривоги. Зараз в мене багато заходів та концертів за кордоном, тому я вирішила, що максимально хочу нести в маси українську культуру: в сценічних образах,  в піснях та мові. Після того, як розпочалася війна, я прийняла рішення спілкуватися українською.

По приїзду до Києва KAMALIYA відправилася на студію звукозапису, де записала нову пісню «Чекатиму».

 

Теги:
Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар