Овен

Цього тижня зірки рекомендують бути обережними у словах та діях. Велика ймовірність розчаруватися в людях чи ще гірше – потрапити в неприємну ситуацію з наслідками. Нікому не довіряйте.

Телець

Ви маєте визначитися з пріоритетами цього тижня. Якщо назріє питання вибору між кар’єрою та сім’єю, добре обміркуйте своє рішення. Якщо робота зачекає, то близькі потребують вашої участі вже сьогодні.

Близнюки

Цього тижня вас потішать незаплановані грошові надходження. При цьому постарайтеся не розбазарювати свіжі гроші. Зірки рекомендують накопичувати кошти для більших цілей і не позичати.

Рак

У кар’єрі все складатиметься стабільно та розмірено. До кінця тижня про себе можуть нагадати втома та тягар відповідальності. Не робіть різких рухів і не рубайте з плеча, краще візьміть відпустку або відволікайтеся на цікаве хобі.

Лев

Зірки обіцяють вам гарне самопочуття — імунітет буде на висоті. Саме час поринути у серйозну справу, яку ви довго відкладали. Якщо потрібно, зверніться за допомогою до тих, кому довіряєте. Бажано, до фахівців.

Діва

Сімейне благополуччя – ваш головний орієнтир цього тижня. Відкладіть роботу убік і повністю приділіть свою увагу близьким людям. Докладіть зусиль, щоб створити в будинку гармонійну атмосферу та отримати згоду з сім’єю.

Терези

Цього тижня ви будете насолоджуватися загальною увагою. Використовуйте цей сприятливий час для просування своїх планів та ідей. Завдяки вашій природній харизмі, енергійності та працьовитості все вдасться.

Скорпіон

Тиждень буде повний романтики та розпалу пристрастей. Ловіть момент та всіляко дивуйте партнера спонтанними сюрпризами. Не торкайтеся незручних тем – зараз не найкращий час для з’ясування стосунків.

Стрілець

У цей період ви будете занадто вразливі та чутливі. Не варто сприймати будь-які слова людей та їхні дії на свою адресу. Навчіться справлятися з емоціями та не приймайте рішення на гарячу голову.

Козеріг

Цього тижня успіх супроводжуватиме вас у будь-якій справі, за яку візьметеся. Головне – підходьте до всього з холодним розумом та прораховуйте дії на кілька кроків уперед. Не відступайте від своїх цілей.

Водолій

Зараз можливі невеликі конфлікти на роботі. Деякі колеги можуть звинуватити вас у перетягуванні ковдри на себе. Не варто впадати у відчай — така ціна успіху. Зверніться за підтримкою до людини, якій довіряєте.

Риби

Приготуйтеся до позитивних змін у кар’єрі. Не бійтеся брати на себе додаткову відповідальність і не уникайте труднощів. Вам вдасться покращити матеріальне становище та збільшити доходи.

 

Рубрики: Гороскоп

Залиште ваш коментар