Музикант та екс-«бітл» Пол Маккартні виступив разом з колегою по гурту «The Beatles» Джоном Ленноном! Звісно, це відбулося віртуально, завдяки сучасним технологіям. Дует двох знаменитих виконавців — пісня «I’ve Got A Feeling»  пролунала на сцені музичного фестивалю «Гластонбері», що проводиться у Великобританії з 1970 року. Ідея виступу належить Пітеру Джексону — автору «Володара перснів». До речі, композиція також з’явилася у 1970 році.

Маккартні розповів, що Пітер Джексон зняв документальний фільм Get Back, присвячений історії запису останнього альбому групи «The Beatles» —  «Let It Be». «У мене тут є особлива штука. Якось Пітер Джексон зателефонував мені і сказав, що може взяти вокал Джона і вирізати його, щоб ми могли зіграти наживо в турі. Це дуже важливо для мене. Я знаю, що це лише віртуально, але так, це Джон. Ми знову разом», — сказав Маккартні, представляючи трек.

На фестивалі у Гластонбері Пол Маккартні знов підтримав Україну — співак вийшов на сцену з українським прапором. Це не вперше, коли Маккартні висловлює солідарність з нашим  народом.

Цього року на головній сцені фестиваля у Гластонбері впреше виступили чотири українські гурти:  DakhaBrakha, Джамала, Go-A та Kalush. Переможці «Євробачення-2022» виконали 13 пісень, більшість з яких було створено за 10 днів.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

Рубрики: Новини

Залиште ваш коментар