Ранок 24 лютого назавжди змінив життя кожного українця. Не стала винятком і співачка Michelle Andrade, яка на початку повномасштабного наступу росії на Україну перебувала за кордоном на зйомках тревел-шоу «Орел і Решка» (Новий канал). Через війну роботу над проектом поставили на паузу, а сама дівчина тимчасово переїхала до Іспанії та розійшлася з хлопцем.

— Не можу сказати, що війна зруйнувала наші стосунки. Вони були тривалими та гарними. Зараз ми підтримуємо контакт, але більше не пара. Любов і повага все одно залишилися, а от кохання вже немає, — зізналася Michelle Andrade в інтерв’ю Славі Дьоміну. — Ми розійшлися після повномасштабного вторгнення росії в Україну — було важко, дуже багато енергії йшло на те, щоб просто зібратися, її не вистачало на іншу людину. Тому ми прийняли рішення, що так буде легше.

Ім’я свого тепер вже колишнього коханого Michelle продовжує тримати в таємниці.

— Я не блогер. Є люди, які показують свій будинок, туалет, як вони сплять, з ким та в якій позі. Я за те, щоби показувати, що мене надихає. Мої особисті стосунки — для мене. Не люблю, коли це обговорюють, — пояснювала ведуча тревел-шоу на Новому каналі інтригу навколо імені свого хлопця.

Рубрики: Зірки Новини

Залиште ваш коментар