Українські art-воїни продовжують свою запеклу боротьбу на мистецькому фронті. Наша музика не лише живе, але і займає ключову роль у житті пересічних громадян.  Українська музика продовжує свій розвиток, а артисти не зупиняються у створенні своєї творчості. Не виключенням є молода та екстравагантна співачка YAROMIYA, яка почала випускати свої пісні саме з приходом найстрашнішого – війни. 

«Війна – це найстрашніше, що могло трапитись у світі. Біль, страх, невідомість, відчай… На жаль, це явище прийшло до нас, цей жах зустрів нас на порозі власних домівок. Ми його не чекали та не хотіли» — поділилась співачка.

Завантажити трек: https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/3223

У пісні «Журавлі» YAROMIYA показує плин часу, під час війни. Як кожен з нашого народу змінився, як військові події вплинули на кожну сім’ю, на кожну людину. Ця жорстока війна змінила нас! Кохані люди борються з кілометрами, поки наші воїни борються зі зброєю.

«Ми, українці, стали інші, нас розкидало по всій землі. Та в наших душах є те, що не вмирає. Обов’язково кожен повернеться у свій рідний край і дім, ми здобудемо омріяну перемогу з вірою у себе та Бога» — розповіла YAROMIYA.

 

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар