Два молоді артисти MALYSHEV & Lil Beit, записали провокаційний та душещипальний трек який доведе вас до мурах про жахливу ситуацію в Україні та у Світі «Open Your Eyes», для того щоб люди, які не хочуть нічого бачити і чути, нарешті відкрили свої очі і зрозуміли що насправді  відбувається.  Хтось воює на фронті, а ми воюватимемо в інформаційній війні.  Цей бенгер підкорить Вас своєю динамічністю, енергією та історією, яка заснована на реальних подіях.

Цей трек артисти записували на студії в Амстердамі коли жили в Нідерландах і навіть заради нього їхали зайцем на потязі 4 години туди і 4 години назад, їх навіть один раз оштрафували, чого не зробиш заради якісного і крутого треку .

Lil Beit — артист, який вже встиг трохи підкорити українських та іноземних слухачів своєю цікавою музикою в стилі альтернативного року. Lil Beit кожен раз доказує що він інший, і такої цікавої музики від українського хлопця українці та іноземці ще не чули .

MALYSHEV — артист з величезною харизмою та гарним голосом.

Свій стиль він ще шукає в музиці але вже точно знає що це буде щось пов‘язане з роком .

Він завжди говорить щоб його називали просто MALYSHEV, так як знає що скоро всі будуть пишатися його прізвищем.

Він може здивувати своїм незвичним тембром, своїми танцями, так-так, ще й танцює, та своєю енергією. Зазвичай MALYSHEV всю музику й всі текста пише сам .

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар