Український шеф-кухар колумбійського походження, ресторатор і незмінний суддя проєкту «МастерШеф» на СТБ Ектор Хіменес-Браво продовжує роботу над документальним фільмом про їжу під час війни. Телеведучий розкрив подробиці створення стрічки та розповів, про що будуть перші два фільми. 

Ектор Хіменес-Браво продовжує закликати весь світ допомогти Україні! Нещодавно кулінар розповів про початок роботи над благодійним фільмом, кошти з якого підуть на відновлення України. Днями у соцмережі Ектор зізнався, що перше відео вже знаходиться на фінальній стадії. Нагадаємо, над стрічкою шеф-кухар працює з режисером з Британії, Тоні Хайнтафом.

«500 млн людей побачать вашу історію. 24 лютого почалася найкривавіша і найжорстокіша війна після Другої світової. Всі бачили, як на житлові будинки скидають бомби, як з-під завалів дістають дітей та їх матерів, як наші військові боронять кордон.

Але в кожного з нас є своя історія. Особлива історія. Оскільки основний мій фронт харчовий – розкажу історії звідти. Їх почують мільйони людей по всьому світу. На Amazon, Netflix, телекомпаніях у Великобританії та США. Всі вилучені кошти підуть на відновлення України.

Для мене це велика честь. Скоро світ побачить перший фільм – як українці боролися з війною на харчовому фронті. Ми присвятимо ці кадри тим, хто не дав загинути тисячам людей з голоду. Хто, не дивлячись на небезпеку, продовжував готувати ціною свого життя для військових, поранених і цивільних. Світ дізнається про хлопців з Бучі. Вони пекли хліб. В момент, коли не було ніякого продовольства та опалення, а вода текла в одному крані на 3 будівлі – вони не зупинялися. До них приходили орки, погрожували, приставляли гвинтівку до голови, забирали весь хліб – вони не зупинялися.

Всі почують історію двох молодих хлопців, які у 2014 році втекли від орків з Донецька і відкрили заклад біля славнозвісного драмтеатру Маріуполя. Як їх команда з вібруючою від снарядів землею продовжувала годувати людей. Чи залишилися вони в живих? Чи буде існувати цей заклад знову? Таких історій тисячі. З Маріуполя, Харкова, Запоріжжя, Києва, Ірпеня та інших міст. 

Зараз ми, разом з британською командою, завершуємо монтувати перший фільм, і готуємо зйомки другого. Другий фільм буде присвячений відродженню тих, хто рятував людей на кулінарному фронті. Як вони відбудовуються, чого коштував їх бізнесу «рускій мір» і як українські ресторани стають справжніми бійцями за економіку. Всі виручені кошти підуть на відновлення України. Скоро світ побачить історії простих українців. Простих, але сміливих і відважних», — ділиться Ектор.

 

Рубрики: Зірки Кіно

Залиште ваш коментар