Днями відбувся традиційний футбольний матч благодійного туру динамівців Match for peace #StopWarInUkraine за сприяння 1+1 media. Перед глядачами виступили: співачка NK та учасниці «Голос країни» — KOLA, Інеса Грицаєнко. Ведуча заходу — Іванна Онуфрійчук. Цей матч миру присвячено постраждалим в жахливому акті тероризму — удару російськими ракетами по торговельному центру в місті Кременчук, 27 червня. 

«Триває героїчний супротив нашого народу. Під ракетними ударами зараз вся країна. Європа не може забути про війну в Україні. І про жахливий акт тероризму, який росія днями здійснила у місті Кременчук. Постраждали тисячі мирних людей… Європо, не стій осторонь. Сьогодні ми усі молимося за Україну», — звернулась до європейців ведуча Іванна Онуфрійчук.

На початку матчу на футбольне поле гравці вийшли у супроводі дітей-сиріт «Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Крила надії» міста Маріуполь. Також під час гри відбувся збір коштів для придбання рентген-апаратів С-арки для українських лікарень. Долучитися можна через глобальну платформу UNITED24: https://u24.gov.ua/news/kyiv-berlin-telethon. А сама гра завершилась з рахунком 2:0 на користь «Лозанна Спорт».

«Після матчу до мене підходили українці. Ми багато обіймались, говорили й просто дарували один одному приємні емоції, яких зараз не вистачає. І я вперше за весь час відчула себе ніби вдома. Кожен на своєму фронті, мільйони українців борються за те, щоб якомога швидше всі ми повернулися додому, до мирної, вільної України», — поділилась Іванна.

Подія Match for peace #StopWarInUkraine була організована завдяки футбольному клубу «Динамо Київ». Проєкт реалізується за сприяння Міністерства закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту та Міністерства культури та інформаційної політики України. Співорганізатором благодійного туру є Максим Радуцький.

Телеведуча Іванна Онуфрійчук з перших днів війни допомагає українцям — висвітлює події у своїх соцмережах, записує відеозвернення до підписників у інших країнах, виступає на мітингах у Швейцарії. Спочатку долучилась до швейцарської гуманітарної асоціації, де разом з рідними та іншими українцями збирала допомогу. А згодом відкрила власний пункт збору гуманітарної допомоги для України, у співпраці з благодійним фондом 1+1 media «Ти не один» та в рамках єдиної програми «Ukraine SOS». Допомога від Іванни вже приїхала до України. У вантажі — харчі для дорослих, дитяче харчування, засобі гігієни, ліки, постільна білизна, ковдри. Частину ведучі Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс відвезли в Бородянський психоневрологічний інтернат. А решта відправиться в дитячі лікарні.

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар