Сьогодні 1 липня о 19:45 у рубриці щоденного дайджесту СТБ «Все буде добре» – «Неймовірна правда про українців» – у компанії ведучих Григорія Решетника та Надії Матвєєвої – поговоримо про зірок, які виїхали за кордон, особливості роботи інформаційного фронту під час війни та що цікавого виставляли на продаж відомі особистості задля допомоги ЗСУ?

Щотижня у «Неймовірній правді про українців» – історії про співвітчизників, мужністю яких захоплюються далеко за межами нашої країни.

Уже сьогодні у випуску дізнайтесь все про зірок, які виїхали за кордон і там залишились. Чи планують вони повертатися в Україну? Та чи отримують хейт?

Окрім цього, у програмі мова під про особливості роботи інформаційного фронту під час війни. Досвідом поділяться журналісти та ведучі.

А також – що цікавого зірки виставляли на продаж задля збору коштів, аби допомогти країні? І що  найдивніше взяли з собою  у тривожну валізу, тікаючи з дому?

Ще однією темою випуску стане український продукт. Чому варто підтримувати вітчизняні бренди? Чи носять знаменитості речі українських дизайнерів?

Не пропустіть «Неймовірну правду про українців» вже сьогодні, 1 липня о 19:45 на СТБ!

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар